Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Client crash ve High ayar problemi

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Herkese merhaba, Oyunumda bir çok kişiden zaman zaman clientless yediklerini duyuyorum.
Bazen char tamamen bugta kalıyor ve bugtan kurtar yapınca düzeliyor, Bazen basit bir clientless yiyorlar.
Bu normal, düşük grafik ayarlarda geçerli problem.

Ancak bir de garip olarak şöyle bir problemim var, BurakYoğunun paylaştığı database kullanıyorum.

Oyunumda Yüksek ayarlarda oynandığında belirli yerlerde direk Crash oluyor. Alex south bölgesi, Apis bölgesi gibi. Aynı yerlerde low ayarlarda geziyoruz sorun yok.
Bunun çözümüyle alakalı fikri olan var mı acaba, Bu clientlesslerin birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum.
Dumplar eklendi

Ekli dosyalar

• dusukozelliklerderastgelebiralandadump.dmp
    83.9 KB · Görüntüleme: 15
  • yuksekozelliklerdekidump.dmp
    79.3 KB · Görüntüleme: 12

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
by dena bu sorunun çözümünü biliyorum bu sorun bununla kalmayıp ferrylerde toplu kervan geçişlerindede olucaktır crash yiyen karakter kendisi yediği gibi diğer arkadaşlarınada yedirebilme ihtimali % 60 bunu daha önce başka bir oyunda çıkmıştı güç bela fixlemişlerdi.

Oyla 0
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
By dena nedir anlamadım hocam :) ancak bunları yazana kadar çözümü belirtseydin de faydalansaydim

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43
Eski bir sorun bu sorun için background sight range ayarını 1 yaparak çözebiliriz başka yöntem bulmak zor şuan için

Oyla 0
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
18
Herkese merhaba, Oyunumda bir çok kişiden zaman zaman clientless yediklerini duyuyorum.
Bazen char tamamen bugta kalıyor ve bugtan kurtar yapınca düzeliyor, Bazen basit bir clientless yiyorlar.
Bu normal, düşük grafik ayarlarda geçerli problem.

Ancak bir de garip olarak şöyle bir problemim var, BurakYoğunun paylaştığı database kullanıyorum.

Oyunumda Yüksek ayarlarda oynandığında belirli yerlerde direk Crash oluyor. Alex south bölgesi, Apis bölgesi gibi. Aynı yerlerde low ayarlarda geziyoruz sorun yok.
Bunun çözümüyle alakalı fikri olan var mı acaba, Bu clientlesslerin birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum.
Dumplar eklendi
Yüksek özelliklerdeki dumpunu inceledim. Clientin içerisinde

prim\mesh\bldg\guild\jangan\guil_cj_long_ent_wall02.bms

prim\mtrl\bldg\guild\jangan\guil_cj_long_ent.bmt

bu dosyaların var olup olmadığını kontrol eder misin, yoksa sana aşağıda vereceklerimi indirip atar mısın. Senin clientinde varsa bile benim verdiklerimi atıp dener misin ?

Rar içerisinde exe uzantılı dosya olmadığı için virustotal paylaşmıyorum -->

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.