Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Client crash

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
herkese merhaba dostlar ben herhangi bir thif avatarı değiştirmek için ddjsiyle oynadım ve avatarı giydiğinde sorunsuz bir şekilde suiti takıyordu fakat bu kez şöyle bir sorunlar karşılaştım kervan çektiğimde çıkan thiefler crash vermeye başladı eski haline aldım sorun aynı işin içinden çıkamıyorum.

Ü

Üye silindi 1104

herkese merhaba dostlar ben herhangi bir thif avatarı değiştirmek için ddjsiyle oynadım ve avatarı giydiğinde sorunsuz bir şekilde suiti takıyordu fakat bu kez şöyle bir sorunlar karşılaştım kervan çektiğimde çıkan thiefler crash vermeye başladı eski haline aldım sorun aynı işin içinden çıkamıyorum.
Bunun sebebi bsr hatasıdır. eger oyuncularının birinden dump dosyalarını istesen dump dosyasına en alta en son windw De-Active den öncesindeki hataya bakarsan. thief5.bsr loading failed gibi hata görürsün. bunun sebebi datanda bsrlerin eksik olmasıdır. ki bu bi oyun açmadan önce ilk kontrol edilmesi gereken işlemlerden biridir. dresler moblar uniqler hepsi test edilmeli. datada bsr varmı yokmu diye sonradan böyle ugrasırsın. hangi bsr nin eksik oldugunu tespit ettikten sonra baska bir datadan cıkarıp patch vererek sorunu düzeltebilirsin. burda unutmaman gerekn kısım ise su sadece bsr eklemen yeterli olmaya bilir. bsr dosyaları common bir dosyadır içerisinde pek cok dosya yolu vardır. bmt, bms, ddj gibi bsryi ekler bunları eksik bırakırsan aynı hatayı almaya devam edersin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
@newstar aynen hocam yorumun için çok teşekkür ederim aradığım cevap işte bu hatada thief02.bsr yazıyor buldum sayende çok sağol.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.