Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım Csro İtem mall fix ve Guard SROPROT ile

Q

quantizz

Bro program sorunsuz çalışıyor fakat gm accountunu nasıl aktifleşir bilmiyorum onu acıklarmısn true yapıp kapattım acınca chara konsol gelmıyor cmd_ıd sı nedır sqldekı veride istiyor birde oyunda cıkarken yada reset atarken stall kurarken beklıyor notıce geçmıyor su su dakkaya kadar kısıtlıdır dıe onuda acıklarmısın tam bır ac konuyu bro bılmeyenlerede yararın dokunur vermıs oldugun program sorunsuz calısıyor.
Textuisystem içerisinden çekiyor mesajları ancak sroprot sürekli DC sorunu yaşatır sana bilgin olsun.

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
welcome to xxx server pembe yazı cıkıyo o nese o saten ayarlı benım demek ıstedıgım pembe yazı vermıyo kardes su su dakkaya kadar oyundan cıkamazsınız su su dakkaya kadar stallı tekrar kuramazsınız die yazı geçmıyor onu demeye calıstım ben sadece beklıyo hıcbısı olmamıs gıbı bug olmus gıbı yukarda pembe yazı gecmesı lazım.

Q

quantizz

benimde sana demek istediğim o. notice sistemini kullanmıyor txt dosyası üzerinden uyarları kullanıyor

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
o ayarı nasıl yapıcaz sölermisin programda 20 sanıye bekleme eklemısler stall olsun oyuna restart olsun yada oyundan cıkıp ıptal edınce 20 sn bklıyo ama notıcesı gecmıyor 20 sn bkleyın dıye onu nasıl ayarlıcaz sroprottakı dakkayı notıce gecmesı ıcın.

Q

quantizz

Aradığın şeyler bunlar. Kopyala yapıştır

Ekli dosyalar

• textuisystem.txt
    4.5 KB · Görüntüleme: 51

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
oldu kardeşim teşekur ederim birde birşey daha sorucam bu GM_ACCES_CONTROL Nedir ne işe yarıyo ben onu kapadım nasıl calısıyo acıkken gm hesabına giriyorum konsol acılmıyo karakter gorunmez modda sql tablosunda username cmd_ıd kısmına ne yazmalıyım onu aktıflestırmek ıcın bılgın varsa paylasırmısın cok makbul gecer tesekurler.

Son düzenleme:

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
selamın aleyküm beyler bu programdaki GM accountu nasıl çalısıyor databasede napmamız lazım gm account tablosunda cmd_ıd user_ıd felan istiyor yardımcı olabılırmısınız yazarak sıze zahmet.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
My brother downloaded a program but nothing different and there is no Silk

Is it possible to share the preparation of the ini file so that we can solve its problems?

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Sroprot programını yazan kişi kaynak kodlarını da paylaşmış
ben denemelerimde bir kaç gözden kaçan nokta bulup düzelttim
CSRO icin güzel bir çözüm Guard kısmıda sağlam gibi gözüküyor

program a IPC Mod eklenmiş iki ve daha fazla modül olarak çalışabiliyor
ben sroprot.ini dosyasını tek çalışacak şekilde ayarladım

programı yazan kişiye çok teşekkür
Son versiyonundan derledim

Düzeltmeler
  • Özel mesajlaşmada dc sorunu düzeltildi.
  • Item mall dan çoklu alım hatası düzeltildi.
  • ayar klasörü belirtmek için argüman eklendi
  • longin ekranında takılma düzeltildi
sql, exe, ve ini dosyaları hepsi içinde
ini dosyasını kendinize göre ip adresi ve port kısımlarını düzeltin

selamın aleykum kardeşim program hakkında bişi danıscam yapamıyorum program guzel çalılıyor ama sunları çözemedim oyunda yetki vermiyor gm yetkisi ve evente izin vermiyor kayıt seviyesi yeterli deil diyor şu dosyaları nasıl ayarlanıyor bir gösterirmisin foto atarak felan .

[_AnticheatArenaStatus]
_AnticheatAccount
_AnticheatBicycle
_AnticheatGmAccessObjID
_AnticheatGmAccessControl
_AnticheatUniqueDeath
_AnticheatUniqueDathNotify
_AnticheatIPLockDown

bu tablolarda gm yetkisi almak için birde eventte kayıt seviyesini duzeltmek için napmalı gm yetki alamiyorum oyunda PROGRAM ACIKKEN bunlar oluyor.
bir acıklasan kardes sen kullanmısndır bu programı

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.