Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü CSRO R WEB MALL PANEL

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Arkadaslar Csro R Web mall panelini bir turlu acamadim...zend serveri kurdum gamemallgate.php acilmayip direkt error sayfasini veriyor..1 aydir ugrasiyorum bu konuda yardimci olacak arkadaslara simdiden tskkeur...acaba eksik olan nedir...

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
gamemallgate.php sayfayi normal internet sayfasini actigimda error sayfasina yonlendiriyor...???

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
zaten whampp veya digerlerinden calismiyor sadece zend serverden calisiyor...

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Appserv ve Xampp ile çalıştırdım ben isterseniz özelden bağlantı atın akşam birlikte halledelim sorunu

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Konu 2019 Aralık zamanında açılmış neredeyse 8 aydır konu bu bölümde durmaktadır. Konu #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne Gönderilmiştir.

@emo2003 lütfen tekrar konu açınız.

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
ARKADASLAR WEB MALL SORUNUNU DAHA COZEMEDIM OYUN ICINDE INT.SAYFASINDAN DA ACILMIYOR XAMPP WAMPP ZEND SERVER VE APACHI DENEDIM ACAMADIM..TAM BILGISI OLAN VARMI...YARDIM EDECEK ARKADAS 1AY OLDU ...CEVAPLANDIRIRSANIZ MEMNUN OLURUM EKSIK DOSYA VARMI _setmydb BURDAKI CONFIG.PHP YIDE DUZELTIM AMA OLMADI...sroprot U DA ACTIM SORUN NERDE ACABATESEKKURLER...!!!

Oyla 0