Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

130 Cap DateBase ProSro Cap 130 D13

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
18
bende giriş yaptım pkleri düzelttim ayrı yeni oluşturdum aynı dosyalarla girdim :D
bir pk2 çıkarıcı edindim bu forumdan birisi editledi daha doğrusu onun ile bütün pk2 leri çıkarttım yeni pk2 oluşturarak isro şifresi ile yeniden doldurdum daha sonra sro_client i kodlayıcı xvı programıyla açtım eski pk2 şifresini arattım ve isro şifrelemesi ile değiştirdim hepsi bu kadar :D

Ü

Üye silindi 1104

bir pk2 çıkarıcı edindim bu forumdan birisi editledi daha doğrusu onun ile bütün pk2 leri çıkarttım yeni pk2 oluşturarak isro şifresi ile yeniden doldurdum daha sonra sro_client i kodlayıcı xvı programıyla açtım eski pk2 şifresini arattım ve isro şifrelemesi ile değiştirdim hepsi bu kadar :D
kim editledi ?

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
I want to put ip input as I do help me please have a password and I don't know almost

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.