Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım DevKit.dll ile Guard'ı bağlama

Kitana

Elite
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Merhaba.. Sorunum şu ki devkit dosyasını guardım ile birbirine nasıl bağlayabilirim.. clean devkit dosyamı guard ile çalıştırmak istiyorum.. bu nasıl yapılabiliyor bilgisi olanlar paylaşabilirse seviniriz.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,113
Ödül Puanları
113
Merhaba.. Sorunum şu ki devkit dosyasını guardım ile birbirine nasıl bağlayabilirim.. clean devkit dosyamı guard ile çalıştırmak istiyorum.. bu nasıl yapılabiliyor bilgisi olanlar paylaşabilirse seviniriz.
hangi guard

mesela kguardedgede böyle denemiştim olmuştu
diğer guardlardada dene bu şekilde belki olur

Oyla 0

Kitana

Elite
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
benim demek istediğim böyle değilde guardın dll kısmını sıfırdan hazırlıyorum.. devkit ile guard bağlantısını nasıl yapabilirim.. onu demek istemiştim

mesela bu menülerin olduğu guardın devkitini hazırlıcam ama guard ile bağlantısını kuramıyorum

dfgsdfgsd.PNG

Oyla 0

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Hiç bu işe bulasmadim ama mantık yürüterek söyle bisey diyebilirim sunucu tarafında sqlislemleri yapılıyor. Devkit de Paket kontrolü yapılıyor olabilir yani remote bağlantı olduğunu sanmıyorum.

Oyla 0

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
270
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Bu tarz filter işlemleri karmaşık sistemlerdir oyun yapısına,socket yapısına hakim olmanız gerekmektedir.
ama kısaca özet geçmek gerekirse devkit içerisinde bulunan CPSMission içerisinden filterdan gelen opcodeleri yönetebilirsin.CMsgStreamBuffer ile yeni mesajlar oluşturup filter'a gönderebilirsiniz.

Keyifli çalışmalar.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.