Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Donwhang Caveye Premiumlu nasıl giriş yaptırabilirim ?

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Selamun Aleyküm , Donwhang caveye reverse - teleport vs hertürlü girişin premium şartlı olmasını istiyorum. aradım biraz ama yapamadım fikir verecek varmı ?

Guard : Maxiguard kullanıyorum. guard üzerinden biraz kafam karıştı nasıl yapacaz.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla şu bölgeye sadece premiumlu olanlar Reverse ile gidebilsin diye bir ayar yok guardda, olmadığı içinde istediğin şekilde yapamazsın. Reverse ile girerken premium şartının kontrol edilmesi diye bir özellik yok. Sen bu özelliğin var olduğunu düşünüyorsun. Premium şartı teleportun kendisinde var oradan trigger tetiklenip kontrol ediyor. Dw cavenin teleportu farklı bir teleport biçimi olduğu için, oradaki teleportta premium şartını kontrol ettiremiyorsun. Ettiremediğin içinde içeriye premium ile girişi engelleyemiyorsun.

Bir bölgeye reverse ile gitmeyi engelleyebilirsin. Ama premiumsuzları reverse ile alma diye bir özellik veremezsin o opsiyon yok. Oluru olsa ellerimle sana yaparım yardımcı olurum. Yapmak istediğini, guard geliştiricilerinden ücretli yardım alarak yapabilirsin veya bunu öneri olarak götürebilirsin, hangi yolu uygun görürlerse onlar bunu aşıp sana yardımcı olabilirler. Biraz yenisin kabullenmek istemiyorsun farkındayım. Aklıma gelen tüm yapabileceklerini sana yazdım. El elden üstündür belki farklı bir yöntemini bilen vardır biraz bekle istersen, forumdaki diğer arkadaşlarımızda incelesin konunu, benim sana aktarabileceklerim bu kadar :)
Reverse triggeri ile reversenin her türlü kullanımına müdahele etmek mümkün. Örnek:

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

fakat dediğiniz gibi dw girişi bir teleporttan ziyade özel bir sistem olduğu için bunun kontrol edilebileceği bir sistem mevcut değil. Bunun için aklıma gelen tek yöntem dw cave'e girildiğinde, spawn triggeri ile premium kontrolü yapılması ve premium yoksa kapı dışarı edilmesi. Reverse ile zaten girilemez, premiumsuz da o kırmızı çemberle girmeye çalışan girer girmez dışarı atılır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
18
Reverse triggeri ile reversenin her türlü kullanımına müdahele etmek mümkün. Örnek:

SQL:

fakat dediğiniz gibi dw girişi bir teleporttan ziyade özel bir sistem olduğu için bunun kontrol edilebileceği bir sistem mevcut değil. Bunun için aklıma gelen tek yöntem dw cave'e girildiğinde, spawn triggeri ile premium kontrolü yapılması ve premium yoksa kapı dışarı edilmesi. Reverse ile zaten girilemez, premiumsuz da o kırmızı çemberle girmeye çalışan girer girmez dışarı atılır.
Bilgilendirme için teşekkür ederim, reverse olayını sizden öğrenmiş oldum bende, elinize sağlık

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
SQL:

fakat dediğiniz gibi dw girişi bir teleporttan ziyade özel bir sistem olduğu için bunun kontrol edilebileceği bir sistem mevcut değil. Bunun için aklıma gelen tek yöntem dw cave'e girildiğinde, spawn triggeri ile premium kontrolü yapılması ve premium yoksa kapı dışarı edilmesi. Reverse ile zaten girilemez, premiumsuz da o kırmızı çemberle girmeye çalışan girer girmez dışarı
SQL:

SQL:

Sanırım en temizi ayrı bir premium oda oluşturmak değilmi ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

SQL:

Ben bunu nasıl kendime göre dolduracagım :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Dw caveye şart getirmekten vazgeçtim çözüm yolu bulamıyorum..

Oyla 0

BERK4Y

.
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar yapamazsın demişler fakat yapılamaz birşey yoktur dostlar, doğru kişi doğru yerde olduğu sürece mümkündür, silkroad serverinin çoğu kaynakları .dll ve .exe olsa bile bunları ters mühendislikle zorda olsa editlemek mümkün, (bakınız. florian0 'ın çalışmarı) , silkroad'da OOP tasarlanmıştır ve bu ışınlanma fonksiyonunu overload ederek küçük bir sql sorgusu ile sorunuzun cevabı olucağını düşünüyorum

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
633
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ben regionlar için bir prosedür oluşturdum bu prosedürü tabloya bagladım tabloya regionları ekleyip premium vs kapatıyorum açıyorum istedigim zaman

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.