Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Premiumlu region girişi

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
herkese iyi akşamlar
kendime bir region belirledim teleportta ekledim hiç bir problem yok ama bu regiona ışınlanabilmesi için karakterin premiumlu olmasını istiyorum.

_RefGame_World_Config tablosundan şartları ekledim ama işe yaramadı
1938GROUP_PRISONENTER_LIMIT_CONDITION_ENTRY_ADDITIONAL1_ITEMITEM_MALL_PREMIUM_VIETNAM_GOLDTIME_PLUSSTRING
1939GROUP_PRISONENTER_LIMIT_CONDITION_ENTRY_ADDITIONAL1_NUM1INT32

bilen yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
herkese iyi akşamlar
kendime bir region belirledim teleportta ekledim hiç bir problem yok ama bu regiona ışınlanabilmesi için karakterin premiumlu olmasını istiyorum.

_RefGame_World_Config tablosundan şartları ekledim ama işe yaramadı
1938GROUP_PRISONENTER_LIMIT_CONDITION_ENTRY_ADDITIONAL1_ITEMITEM_MALL_PREMIUM_VIETNAM_GOLDTIME_PLUSSTRING
1939GROUP_PRISONENTER_LIMIT_CONDITION_ENTRY_ADDITIONAL1_NUM1INT32

bilen yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.
databasedekı teleportlink bolumunde seviye ile giriş varya hani oralarda item ile giriş ile yapıyolar ole yapıcan alta konuyla ilgili link atıyorum oradan bakabilirsin konuda key ıle gırıs yapıyolar sen onu premıum plus kodu gırerek cevırebılırsın

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
databasedekı teleportlink bolumunde seviye ile giriş varya hani oralarda item ile giriş ile yapıyolar ole yapıcan alta konuyla ilgili link atıyorum oradan bakabilirsin konuda key ıle gırıs yapıyolar sen onu premıum plus kodu gırerek cevırebılırsın
bakıyorum teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

yok reis item karşılığı girebiliyorum mesela prenin kodunu yazıyor pre çantamdayken girebiliyorum ama preyi kullandığımda veya hiç yoksa giremiyorum 1-2-3-4-5 hepsini tek tek denedim

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213
Premium Item ID değil de... premium skill ID olabilir mi?

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
Premium Item ID değil de... premium skill ID olabilir mi?
işlemi item id olarak algılıyor ama Restrict tablosu ne üzerinden işlem yapıyor bulamadım

işlemi item id olarak algılıyor ama Restrict tablosu ne üzerinden işlem yapıyor bulamadım
Restrick stununu nereden çekiyor onu bulabilirsem yaparım gerisini.

aktif konu.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
bakıyorum teşekkür ederim

yok reis item karşılığı girebiliyorum mesela prenin kodunu yazıyor pre çantamdayken girebiliyorum ama preyi kullandığımda veya hiç yoksa giremiyorum 1-2-3-4-5 hepsini tek tek denedim
Reis item kodunu deil skill kodunu dene premınumun bolece olmus olur refskillden bul o prenın skıll numarasını yanındakı kodu girersen belkı olur cunkı prenın skıll acılınca gırıs olabılır

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,881
Ödül Puanları
213

Restrick stununu nereden çekiyor onu bulabilirsem yaparım gerisini.

aktif konu.
Restrict itemclass üzerinden işlem yapıyor olabilir.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
birde şey tarzı var kutasal ebedi yerine alexdeki thief hunter cape giymeden ustune girilmiyordu onun gıbı yapabılrsın premıum gibi ama bılmıyorum nasıl yapıldıgını

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
birde şey tarzı var kutasal ebedi yerine alexdeki thief hunter cape giymeden ustune girilmiyordu onun gıbı yapabılrsın premıum gibi ama bılmıyorum nasıl yapıldıgını
Restrick stunundan o dediğini yapabiliyorum ama premium kullanılarak girme olmuyor muhtemelen region kısıtlama ayarlarından yapılıyordur çünkü holy temple premiumla 3 defa girebilmek için kod yazılmış onu inceleyeceğim yapmıştım ama herhalde eksik yaptım çünkü holy templeye partysiz girilmiyor oradan birşeyler yakalayabilirim.

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Herhangi bir guard kullanıyormusun

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.