Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım dungeons ışınlanma problemi

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
merhabalar baghda dungeons kurdum fakat içeri girer girmez dışarı ışınlıyor dc falan yok gs de CREATE GAMEWORLD SUCCESSED!!! yasıyor fakat dungeona hiçbir şekilde başlayamıyorum girer girmez geri ışınlıyor anlayan birisi varsa yardım edebilirmi ?

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
888
Ödül Puanları
93
merhabalar baghda dungeons kurdum fakat içeri girer girmez dışarı ışınlıyor dc falan yok gs de CREATE GAMEWORLD SUCCESSED!!! yasıyor fakat dungeona hiçbir şekilde başlayamıyorum girer girmez geri ışınlıyor anlayan birisi varsa yardım edebilirmi ?
1710710636040.png

Kırmızı: Dünyanın içeri girildikten ne kadar süre sonra kapatılacağı (Dünyanın kapanma süresi dolunca karakterler dışarı atılır)
Yeşil: Dünyaya girip çıktıktan ne kadar süre sonra kapatılacağı (Karakter dünyaya tekrar giriş yapamaz yeni bir dünya oluşturulur)

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Dungeona Fgw Taşı yoluylamı gidiyorsun ?
hayır ustam npc ile
Ekli dosyayı görüntüle 18218

Kırmızı: Dünyanın içeri girildikten ne kadar süre sonra kapatılacağı (Dünyanın kapanma süresi dolunca karakterler dışarı atılır)
Yeşil: Dünyaya girip çıktıktan ne kadar süre sonra kapatılacağı (Karakter dünyaya tekrar giriş yapamaz yeni bir dünya oluşturulur)
knk sanırım doğru burası

Ekli dosyalar

• dungeon.png
    dungeon.png
    1.6 KB · Görüntüleme: 19
Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
ustam konu çözülmedi arkadaşın attığı yere burası doğru diye belirtme yaptım sadece sorun devam ediyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.