Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Event So-Ok İle Starter Pack Kırdırma!

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhab arkadaşlar, ben jewel box event mantığı ile starter pack oluşturarak bunun içindeki itemleri elde etmek için kırdırmaya çalışıyorum. Kırdırmaya çalıştığım zaman 1 tane item veriyor, ben ise toplu vermesini istiyorum.

İlk defa üzerine düştüğüm için kurcalaya kurcalaya pek fazla sonuca ulaşamadım bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
iteme sağ tıklayıp alınca ne oluyor? yoktan yere başınıza iş çıkartıyorsunuz... Amacınız kalite ise o zaman kendinize ait filter var demektir. Ben bunu anlarım. ee madem kendi filteriniz var o zaman chest yapın sizde çok daha kaliteli olur madem maksat bu.

TsIkaab.gif

Sistemin güzel ama konuşmalarında mantık 0 adam ne soruyor sen hava atma derdindesin. Satıyorsan alalım güzelmiş..

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sistemin güzel ama konuşmalarında mantık 0 adam ne soruyor sen hava atma derdindesin. Satıyorsan alalım güzelmiş..

sende ağlama derdindesin o zaman. adam bunu istiyorsa belli ki kalite için. Kalite için filter şart. Filter yapmayı biliyorsa chest yapmasını önerdim. Bilmiyorsa satın alacak başka çaresi yok. Ayrıca gif bana ait değil. Eagle Online 'e ait. Scroll şeklinde yapmanın da bir zararı yok. Hatta tp etmeyen scroll olarak ekleyin 7 taneye kadar item verebiliyor. Maksat kalite ise ben çok daha iyisini önerdim sadece.

P.Server Owner rütbesinide satın aldınız heralde (incee :D)

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
sende ağlama derdindesin o zaman. adam bunu istiyorsa belli ki kalite için. Kalite için filter şart. Filter yapmayı biliyorsa chest yapmasını önerdim. Bilmiyorsa satın alacak başka çaresi yok. Ayrıca gif bana ait değil. Eagle Online 'e ait. Scroll şeklinde yapmanın da bir zararı yok. Hatta tp etmeyen scroll olarak ekleyin 7 taneye kadar item verebiliyor. Maksat kalite ise ben çok daha iyisini önerdim sadece.

P.Server Owner rütbesinide satın aldınız heralde (incee :D)

Önerilerin çok güzel ama, sanırım düşünme yeteneğin çok gelişmemiş filter yapmayı bilen birisi niye buraya böyle bir konu açsın. Senin maksadın laf olsun torba dolsun.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Önerilerin çok güzel ama, sanırım düşünme yeteneğin çok gelişmemiş filter yapmayı bilen birisi niye buraya böyle bir konu açsın. Senin maksadın laf olsun torba dolsun.

yapmayı bilmiyorsa o zaman f8 filter satın alacak abisi. konunun amacı swyi kaliteli yapmaksa bende gerekli olan öneriyi sundum amacım gayet açık ve net. Seninkisi şuna benziyor kedi uzanamadığı ete mundar der hesabı..

vsro geliştirme üzerine kendi yaptığın bir sistemi gösterde senide ayakta alkışlayalım o rütbeyi hak ediyormusun bakalım bence sende guard satın alanlardansın :D

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
yapmayı bilmiyorsa o zaman f8 filter satın alacak abisi. konunun amacı swyi kaliteli yapmaksa bende gerekli olan öneriyi sundum amacım gayet açık ve net. Seninkisi şuna benziyor kedi uzanamadığı ete mundar der hesabı..

vsro geliştirme üzerine kendi yaptığın bir sistemi gösterde senide ayakta alkışlayalım o rütbeyi hak ediyormusun bakalım bence sende guard satın alanlardansın :D
Okuma yazma yok herhalde sende. benim developer rütbem yok. Geliştirici değilim, filterimde yok para ile aylık kiralama yapıyorum. Şuana kadar uzanamadığım et hiç olmadı.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
RewardItemRatio = {0,9500,19000,38000,76000,152000,304000,608000,1216000,2432000,4864000,9728000} --reward item rate (last 2 item is not included due to gender)
hatan burada o yüzden bir tane veriyor.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
iteme sağ tıklayıp alınca ne oluyor? yoktan yere başınıza iş çıkartıyorsunuz... Amacınız kalite ise o zaman kendinize ait filter var demektir. Ben bunu anlarım. ee madem kendi filteriniz var o zaman chest yapın sizde çok daha kaliteli olur madem maksat bu.

TsIkaab.gif
Bu postun bu konu ile ne alakası var adam ne sormuş sen neyden bahsediyorsun. Üstelik bu davranışınla konu da gereksiz bir tartışma ortamı oluşturmuşsun. Program yazıp göstermeden önce forum kullanımına özen göstermelisin.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
@Scofield sen zaten görevle vermeyeceksin ama işin kolay olacak. :) F10 dan alacak görev itemini npcde teslim edecek aynı mantık anladınmı :) daha az ügraşırsın
RewardItemRatio = {0,9500,19000,38000,76000,152000,304000,608000,1216000,2432000,4864000,9728000} --reward item rate (last 2 item is not included due to gender)
hatan burada o yüzden bir tane veriyor.
Önceden birisi sormuş çözümünü kullandım ama gene de bi tane veriyordu. Ayrıca db ile alakası var mı bu sorunun sadece .lua alakalı mı?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.