Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü EverNowFilter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar EverNowFilter bildiğiniz üzere
EverNow.dll si OllyDbg üzerinden eklenmektedir ollydbg den kaç kez denememe rağmen clientte crash oluşuyor dll de mi bi bozukluk vardır yada bu konuda bi yardımcı olabilicek biri var mıdır
@EfsaneSro senin paylaşımındı umarım bi yardım edebilirsin.

Ü

Üye silindi 3096

Arkadaşlar EverNowFilter bildiğiniz üzere
EverNow.dll si OllyDbg üzerinden eklenmektedir ollydbg den kaç kez denememe rağmen clientte crash oluşuyor dll de mi bi bozukluk vardır yada bu konuda bi yardımcı olabilicek biri var mıdır
@EfsaneSro senin paylaşımındı umarım bi yardım edebilirsin.
Codexrays inject etmişti onun exe kullan 120 cap Injection Sro sanırsam

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
CodeXRaYs bu konuda yardımcı olur musun?

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
CodeXRaYs hocamızın dosyalarıdır.
dosyayı indirdim fakat çalışmıyor global atıyor fakat chat bölümünde görünmüyor yada char üzerinde dediğim gibi Evernow.dll yi injecte etmemiz gerekiyor :s

Ü

Üye silindi 3096

dosyayı indirdim fakat çalışmıyor global atıyor fakat chat bölümünde görünmüyor yada char üzerinde dediğim gibi Evernow.dll yi injecte etmemiz gerekiyor :s
çünkü renkli atıyor dll eklemediğinden görünmüyor

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Ü

Üye silindi 3096

2 tane dll var birini manuel olllydbg ile ekliyorsun diğerini stud pe ile sonra oyunda global renkli atıyor sen ek olarak ekliyorsun bu globalleri dbye
resimlerinide ekliyorsun ddj
sonra bu ID'leri tanımlıyorsun guarda menüden atıyor neyini yapamadınız ki daha ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.