Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü EverNowFilter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
@SonPadisah ve @EfsaneSro aranızdaki sorunu başka bir yerde çözmeye çalışmayıp, foruma taşımaya devam ederseniz daha fazla uyarmaya çalışmayacağım. @EfsaneSro Senin zaten yetkin var, kurallara uymayan birisi varsa diyaloğa girmeyip ceza verirsin. Onun dışında kişisel problemlerin yeri burası değil.

Her baktığımız konunun altında sizin bir birinizi yemenizi görmek zorunda değiliz. SON İKAZIM!

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@SonPadisah ve @EfsaneSro aranızdaki sorunu başka bir yerde çözmeye çalışmayıp, foruma taşımaya devam ederseniz daha fazla uyarmaya çalışmayacağım. @EfsaneSro Senin zaten yetkin var, kurallara uymayan birisi varsa diyaloğa girmeyip ceza verirsin. Onun dışında kişisel problemlerin yeri burası değil.

Her baktığımız konunun altında sizin bir birinizi yemenizi görmek zorunda değiliz. SON İKAZIM!
böyle diyorsun ama şimdi kalkıpta @EfsaneSro ya yalaka demesi normal değil bence

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Bu konuları daha fazla uzatırsanız, uzatan herkes zararlı çıkar.

@SonPadisah 'ı savunmuyorum, kendisini çünkü tanımıyorum. Vural Adanalı dediğiniz şahsı tanımıyorum, bildiğim kadarıyla dolandırıcının teki! @SonPadisah 'ın Elanor olduğu ile alakalı şüphelerim var, bununla alakalı kesin bir kanıta ulaşırsam kendisini banlayacağımdan kendisinin de şüphesi yoktur!

@EfsaneSro Benim bu forumda en sevdiğim ve en değer verdiğim kişilerden birisi olduğunu kendiside çok iyi biliyordur, bunu da bir çok konu altında her zaman dile getirmekten çekinmedim.

Ancak her şeyden evvel burası bir forum sitesi olmaktan çok, bir topluluk ve bu topluluk insanlara kayıtsız şartsız yardım eden insanlardan oluşuyor. Benim veya diğer yönetici arkadaşların Modlar dahil, olaylarda taraf olmaları ve olaydaki taraflarla olan kişisel sorunlarını yansıtması etik değil. Her şeyden önce tarafsız duruşunu yöneticilerin koruması gerekiyor. Burası bir ring, bir mahkeme değil. Kavga da edemeyiz, insanları da yargılamayız. Burayı bir ring, bir mahkeme olarak görseydim, benim hakkımda maxi tarafından duyurulan duyuruda bana atılan iftiralara elimdeki kanıtları da kullanarak kendimi savunur, insanlara bana atılan iftiraları benim değil, onların yaptıklarını kanıtlarla gösterirdim.

Ben bu forumu kullanarak, kimseyle tartışmaya girmiyorsam. Kimsenin de bu forumu kullanarak bir biriyle tartışmasına müsaade edemem. Son sözümdür.

Bundan sonra da tartışmaya devam ederseniz, başka konuları da gereksiz sayfalarca post doldurmaya devam ederseniz, tartışmaya sebep olan herkesi banlarım.
Anlaşamadığınız insanın açtığı konuyu görmekten gelecekseniz, rahatsız olduğunuz bir durum varsa kendisine cevap vermeden durumu mesaj altında bulunan "Rapor" butonunu kullanarak raporlayacaksınız ve yöneticiler konuya müdahale edecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.