Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü EverNowFilter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bunu kullanan sw varmi exploit atalim 😂

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Launcher patch atarken çalışmayı durdurdu diyor :D

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
2 tane dll var birini manuel olllydbg ile ekliyorsun diğerini stud pe ile sonra oyunda global renkli atıyor sen ek olarak ekliyorsun bu globalleri dbye
resimlerinide ekliyorsun ddj
sonra bu ID'leri tanımlıyorsun guarda menüden atıyor neyini yapamadınız ki daha ?
ollydbg den ekleme konusunda sorun yasiyorum ollydbg den ekledigimde client crash oluyor :/

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
kendim kazanıyorum (eğer vural adanalı sensen üzerine alın asdece insanların dbsine girip bayi kodunu değiştirmiyorum )
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
insanlar kendine bakmadan konusuyor ya yazık valla

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Ben o bahsini ettiginiz sahis degilim. Sonra hunerlerimi gosterdigimde sasirmayinda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.