Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü F1 Bug Çözümü bilen (olmuyor her yolu denedim)

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar F1 Sekmesindeki 1-2-3-4 slotlarında skıller teleport ve exit vs durumlarda gidiyor yerini GÖRSEL'de gördüğünüz araçlar alıyor. Adsız.jpg

Tüm yolları denedim olmuyor ve ayrıca arada char kurup girmek istedigimde karakteri seçip start dedigimde 1-2 saniyelik bekliyor ve clienti kapatıyor.
Sonrasında şu Query i kullandıgımda düzeliyor.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

anlam veremedim ? varmı yardımcı olabilcek

Mico

.
Alınan Beğeni
2,492
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar F1 Sekmesindeki 1-2-3-4 slotlarında skıller teleport ve exit vs durumlarda gidiyor yerini GÖRSEL'de gördüğünüz araçlar alıyor. Ekli dosyayı görüntüle 17273

Tüm yolları denedim olmuyor ve ayrıca arada char kurup girmek istedigimde karakteri seçip start dedigimde 1-2 saniyelik bekliyor ve clienti kapatıyor.
Kod:

kullanmadıysan aşağıdaki kodu okut ve yeni char açıp dene f1 bugu için belki düzelir

Oyla 0

aedn76

.
Alınan Beğeni
146
Ödül Puanları
33
Arkadaşlar F1 Sekmesindeki 1-2-3-4 slotlarında skıller teleport ve exit vs durumlarda gidiyor yerini GÖRSEL'de gördüğünüz araçlar alıyor. Ekli dosyayı görüntüle 17273

Kod:

UPDATE _RefCharDefault_Quest SET Service = 1delete from _CHARQUEST where QuestID = 1
INSERT INTO _CharQuest (CharID, QuestID, Status,AchievementCount,StartTime,EndTime,QuestData1,QuestData2) SELECT CharID, 1,5,0, '2012-04-13 20:44:00','2012-04-13 20:44:00',31458135,0 FROM _CHAR where CharID > 0

Yukarıda paylaştığım kodu Sql'de okutup servere res atarsan sorun çözülecektir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Sorunu çözdüm. Clean bir db den RefQuesti çektim kendi tabloma kopyaladım. sonra Excute edip SQL a kayıt ettim. sonrası dbtomedia ile QuestData txt sini update ettim. sorun çözüldü. <3
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Shard db'sinde _AddNewChar prosedürnde düzenleme yaptınız mı?
bu konuya bi bak istersen
o zaten bende ekli olan birşey de sorun ondan kaynaklı degilmiş. media ve db arasında Quest kısmında bir çakışma vardı sanırım servicelerden kaynaklımıydı artık neyden kaynaklıydı bilemiyorum. clean quest yükledim db ye sonra da dbtomedia ile çıkartıp patch attım gereken txt yi sorun kalmadı. :/

Oyla 0

ruya

.
Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
ille bu db yi duzeltmek zorundamısın başka guzel dblerde var bakabılırzın

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,492
Ödül Puanları
113
Sorunu çözdüm. Clean bir db den RefQuesti çektim kendi tabloma kopyaladım. sonra Excute edip SQL a kayıt ettim. sonrası dbtomedia ile QuestData txt sini update ettim. sorun çözüldü. <3
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

o zaten bende ekli olan birşey de sorun ondan kaynaklı degilmiş. media ve db arasında Quest kısmında bir çakışma vardı sanırım servicelerden kaynaklımıydı artık neyden kaynaklıydı bilemiyorum. clean quest yükledim db ye sonra da dbtomedia ile çıkartıp patch attım gereken txt yi sorun kalmadı. :/
dediğim seceneklerden birini yapmıssın iste ne mutlu türküm diyene :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.