Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü F10 Açınca Clientless oluyor

ARNELIA

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
beyler oyunu maxiguarda bağladığımda F10 a basınca herhangi bir sorun yok açılıyor.
Fakat clean guardsız bir makinede aynı oyunda F10 a basıyorum yes dedikten sonra Clientless
yiyyorum sorun neden olur ? Dumpta ''Failed'' arıyorum ama bişi çıkmıyor . @sarkolata

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,070
Ödül Puanları
93
F10 a çok fazla item eklediysen normal crash yemen belirli bir limit var fakat maxiguard kullanınca sro_cilenti o limiti kaldırıyor
aynı problemi yaşamıştım bir offset ile sro_clientten o limiti kaldırmıştım bende, unuttum şuan ama sorun %90 bundan dolayıdır. genelde çözüm için F10 daki avatarları NPC ye ekliyoruz @ARNELIA bi dene istersen

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
245
Ödül Puanları
43
Ne eklediğini biliyorsan sorun oradadır. Arkadaşlarımızın dediği gibi ise npc ye eklemeni tavsiye ederim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Sro client i x32 dbg ile aç
CTRL+G ile şu satıra git 00BA2156
1B58 degerini 2710 yap
merhaba aynı problem bende var dediğinizi buluyorum dbg ile açıp ama 1B58 değerini nasıl değiştireceğimi bulamadım dll de falan ip değiştirebiliyorum ama burdaki değeri değiştirmeyi yapamadım kısaca anlatma şansınız varmı

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.