Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü F10 avatar ekleme

Alınan Beğeni
459
Ödül Puanları
63
110 cap client db kullanıyorum, f10'a avatar eklemek istediğimde MALL_TEST mevcut hatası alıyorum

Çözüm
Öyle bi sıkıntı var clean db'de..
Geçici çözüm; avatarları RefPacketItem'den silip vsro npc programı ile db düzenle deyip çıktılar alınarak patch atılabilir. Bu yolla yaparsanız tabloda eksik olan itemler diğer tablolardan da siliniyor...
Düzenleme sonunda bir item ekleyerek fiyatlandırın.. ya da silmediğiniz item varsa fiyatı değişip eski haline getirin ve işlemi bitirip çıktıları alıp patch edin.

Lakin belirteyim.. : Vsro Npc Programını kullanmadan önce veritabanındaki ayarlarını yapmalısınız.. yoksa yeniden item eklediğinizde npcden armor alırsınız, cantada garment görünür.. üstünüze taktığınızda protector olarak görünür.

Sonra tüm avatarlar yeniden eklenir.
Fakat bu sorun petler içinde devam edecek.. Jinn mesela ::)...

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,883
Ödül Puanları
213
Öyle bi sıkıntı var clean db'de..
Geçici çözüm; avatarları RefPacketItem'den silip vsro npc programı ile db düzenle deyip çıktılar alınarak patch atılabilir. Bu yolla yaparsanız tabloda eksik olan itemler diğer tablolardan da siliniyor...
Düzenleme sonunda bir item ekleyerek fiyatlandırın.. ya da silmediğiniz item varsa fiyatı değişip eski haline getirin ve işlemi bitirip çıktıları alıp patch edin.

Lakin belirteyim.. : Vsro Npc Programını kullanmadan önce veritabanındaki ayarlarını yapmalısınız.. yoksa yeniden item eklediğinizde npcden armor alırsınız, cantada garment görünür.. üstünüze taktığınızda protector olarak görünür.

Sonra tüm avatarlar yeniden eklenir.
Fakat bu sorun petler içinde devam edecek.. Jinn mesela ::)
Gri kurtta da olabilir- keza..
Tam çözüm.. RefPackageItem'de truncate çekere tamamen boşaltıp yine vsronpc programı ile db düzenle deyin.
Sonra sildiklerinizi yeniden ekleyin.
Bu şekilde olmasın derseniz Sadece F10 ürünlerini silin yoksa yukarda anlattığım şekil yaparsanız npcdeki silah giysi takı vs hep silinir.
Ben tabloyu komple temizleyip düzenle dedim ve tüm her şeyi yeniden ekledim sıfır sıkıntı..

ayarlar burada

Eşyaları yeniden ekleyecek olursanız fiyatlarını sorgularken bu query işinizi görecektir.
Çıkan sonuçlarda Price kısmını baz alır aynen işlersiniz.
Codename128 aralığı vererek toplu arama yapabilirsiniz.. Dg'lere göre yani.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.