Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım F10 Avatar, Pet vs s eklemek.

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaslar . Gm consolda mesela avatarin kodun yazinca gm chara geliyor amma f10 da yok bu o demekmi db da var ama f10 da acik diyil ? Eger buysa bu dres veya petleri nasil f10 ekleye bilirim .

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,119
Ödül Puanları
113
demek istediğin bumu

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
demek istediğin bumu
Hemen hemen bu ben npc edit programiyla bakmiyorum amma gm consoldan bakiyorum mesele makeitem yapiyorum geliyor amma bunlari f10 na eklemek istiyirem nasil yapa bilirim?

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,350
Ödül Puanları
93
Hemen hemen bu ben npc edit programiyla bakmiyorum amma gm consoldan bakiyorum mesele makeitem yapiyorum geliyor amma bunlari f10 na eklemek istiyirem nasil yapa bilirim?
Yanlış anlamadıysam konsoldaki itemleri ekliceksin databasende olan tüm itemleri textdata_objekte mevcut ordan isimlerini bulup npc programı ile ekleyebilirsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
vsro ile alakalı herhangi birşey için discorddan bana ulaşabilirsin yardımcı olurum hemen
Discord adresiniz nedir ?)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yanlış anlamadıysam konsoldaki itemleri ekliceksin databasende olan tüm itemleri textdata_objekte mevcut ordan isimlerini bulup npc programı ile ekleyebilirsin
Aynen npc programinin kurulum ve calisma videosu varmi . Anlamiyorumda npc programindan

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,487
Ödül Puanları
113
bu programı indiriyorsun tamam mı kardeşim daha sonra server filese atıyorsun daha sonra yukardaki menuden ıtem_mall duzenle ekle secenegıne tıklıyorsun acılan sayfada arat yerine eklicen avatarları yazıyorsun ekle diyip kaydediyorsun daha sonra db to media programı ile cıkartıyorsun server files icine gelcek media onun içindekileri medıana ımport edıyorsun bıttı gıttı ayrıca npclerine silk ile itemde ekleyebilirsin bu programla kendi editimdir program

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.