Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü F10 ITEM isim Sorunu

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhabalar Evet Arkdaslar Bu Konu ile Gene Karsinizdayim Diger Actimiz Konuyu Cozuldu Yaptik Fakat V1.188 Versionlu Clean Dbden F10 u Kompile Cektim Fakat Bazi Yerlerde Sorun Yasadim Simdi ise Versionumu Geri Cektim F10 u Tab isim Sorunu Vardi item Silip Eklemem Gerekiyordu Ekledim itemler ise Databasede Olan Sorunsuz Calisan itemlerdi SS ile Sizlere Sunacagim.. 3598

JUUEL

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
SRO_VT_SHARD > _RefPackageItem tablosunda NameSrtID kolunu mevcut bu kolon itemlerin kodlarını içermektedir _RefObjCommon tablosunda NameStrID128 ile aynı olmalıdır olmadığı halde textdataobjetctte ekli olsa bile item ismi ItemMall de gözükmez eğer Media/server_dep/silkroad/textdata/textdata_object.txt ekli oldugu halde görünmüyorsa bu iki tabloyu kontrol edin.
Ek olarak (dbtomedia) programı ile databasenizdeki işlemleri Media.pk2 dosyasına eksiksiz geçirebilirsiniz Media.pk2 yedeğinizi almayı unutmayın dbtomedia programı bazı client lere uyum sağlamamaktadır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
SRO_VT_SHARD > _RefPackageItem tablosunda NameSrtID kolunu mevcut bu kolon itemlerin kodlarını içermektedir _RefObjCommon tablosunda NameStrID128 ile aynı olmalıdır olmadığı halde textdataobjetctte ekli olsa bile item ismi ItemMall de gözükmez eğer Media/server_dep/silkroad/textdata/textdata_object.txt ekli oldugu halde görünmüyorsa bu iki tabloyu kontrol edin.
Ek olarak (dbtomedia) programı ile databasenizdeki işlemleri Media.pk2 dosyasına eksiksiz geçirebilirsiniz Media.pk2 yedeğinizi almayı unutmayın dbtomedia programı bazı client lere uyum sağlamamaktadır.
Evet Sizin Dedinizi Yaptım Fakat Hic Bir Sorun görülmemiştir Charakter ınventoryde isim görünüyor fakat F10 a Eklendide ise işler karısıyor

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Arkadaşın yazdı txt'de gözüken bir itemin yazılarını damage sclerle değiştirin. NameStrID'leri düzenleyerek sorun çözülecek mi?

Bu sorunun % 100 kaynağı textdata_object.txt aşağıda verdiğim txtdeki veriler eklimi kontrol edin ekliyse bile aşağıdaki verdiğim ile tek tek değiştirin.

Ekli dosyalar

• Yeni Metin Belgesi (3).txt
    8.6 KB · Görüntüleme: 30
Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Arkadaşın yazdı txt'de gözüken bir itemin yazılarını damage sclerle değiştirin. NameStrID'leri düzenleyerek sorun çözülecek mi?

Bu sorunun % 100 kaynağı textdata_object.txt aşağıda verdiğim txtdeki veriler eklimi kontrol edin ekliyse bile aşağıdaki verdiğim ile tek tek değiştirin.
Evet Verdiniz Metin Belgesindeki Verileri Aldım isim kısımlarında 2 tık boşluk varmış farkedemedik.. Spare verdi dosyalardan yola cıkarak sorun çözülmüştür...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.