Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü F10 SORUNLARI

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar ve iyi forumlar,

1-) sorunum astral ve immortalı npc ye ekledim f10'a da ekledim npc ye EVENT koduyla f10 a kendi koduyla ekledim. npc den alınabiliyor fakat f10 dan alınırken hem silk hem gold gösteriyor ayrıca herhangi birisini alınca dc veriyor.

2-) bir diğer sorunum toplu şekilde f10'da ürün satamıyorum. reverse veya globalden 1 tane alınca 11 gelmesi gerekirken 1 geliyor bu sorunun en kötü noktası pot ve arrow da aynı şekilde 1000 yazınca 1 silkten 1000 silk oluyor. istediğim ürün alırken reverse, global,pot ve arrow 1 yazınca reverse 11,global 11,pot 1000, arrow 2500 versin.

teşekkürler herkese iyi forumlar.

Apollo

.
Alınan Beğeni
81
Ödül Puanları
53
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar ve iyi forumlar,

1-) sorunum astral ve immortalı npc ye ekledim f10'a da ekledim npc ye EVENT koduyla f10 a kendi koduyla ekledim. npc den alınabiliyor fakat f10 dan alınırken hem silk hem gold gösteriyor ayrıca herhangi birisini alınca dc veriyor.

2-) bir diğer sorunum toplu şekilde f10'da ürün satamıyorum. reverse veya globalden 1 tane alınca 11 gelmesi gerekirken 1 geliyor bu sorunun en kötü noktası pot ve arrow da aynı şekilde 1000 yazınca 1 silkten 1000 silk oluyor. istediğim ürün alırken reverse, global,pot ve arrow 1 yazınca reverse 11,global 11,pot 1000, arrow 2500 versin.

teşekkürler herkese iyi forumlar.
Ilk problemin için vSro npc programı ile SQL Düzenle seçeneğini kullanmayı dene bi istersen.
2. sorunun için hangi itemin aldığında 1'den fazla gelmesini istiyorsan o itemi_RefScrapOfPackageItem'den bularak Data kolonunu ayarlaman gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Öncelikle cevabin için teşekkürler fakat foruma yazmadan once dediklerini yaptim 1. Sorun terkarladı kendini. 2. Sorunda 1 tane alınca 11 geliyo fakat alırken adet miktarina 5 yazinca 55 gelmesi gerekirken dc veriyo oyun. Teşekkürler

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
3
Ilk problemin için vSro npc programı ile SQL Düzenle seçeneğini kullanmayı dene bi istersen.
2. sorunun için hangi itemin aldığında 1'den fazla gelmesini istiyorsan o itemi_RefScrapOfPackageItem'den bularak Data kolonunu ayarlaman gerekiyor.
RefPricePolicyOfItem, refscrapofpackageitem, refshopgoods , refpackageitem

Bu tablolarda ASTRAL ve IMMORTAL itemlerini bul sil yeniden ekle önce kontrol et malla ekle doğruysa npclere ekle event olarak

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
RefPricePolicyOfItem, refscrapofpackageitem, refshopgoods , refpackageitem

Bu tablolarda ASTRAL ve IMMORTAL itemlerini bul sil yeniden ekle önce kontrol et malla ekle doğruysa npclere ekle event olarak
hem media pk2 den hemde sql serverden dediğin ayarları yaptım sadece astral ve immortal kodlarıyla oynadım fakat şimdide dress alamıyorum dc vermiyo ama inventorye düşmüyo silkte azalmıyo astral ve immortal sorunsuz şekilde çalışıyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Sorun çözüldü. ilk olarak vsro npc programından itemleri kaldırdım ardından sql server ve mediapk2 den RefPricePolicyOfItem, refscrapofpackageitem, refshopgoods , refpackageitem tablolarınan kaldırdım ve media pk2 den sildim. vsro programından tekrar ürünü yükledim. teşekkürler ilginiz için

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.