Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü GameServer Komple Kapanıyor

Ü

Üye silindi 3096

20 saattir oyun açıktı birden ne olduysa 15:50 civarı gs çöktü sonra giriş yapılamadı sv files yeniden başlatıyorum gsler kapanıyor

db deki çarlardandır dedim db temizledim deniyim dedim

@Senua' nın burdaki shard temizleme okuttum yine aynı sorun nedir gs neden kapanır dbde temizledim ? 20 saattir de sorunsuz du ?

hadi sorun oldu item düştü ondandır diyecem db temizledim gitti ?

2. Kez karşılaşıyorum bu sorunu 2 gün içerisinde

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
Global server sektorunde isim yapmis sunucular perma buff sistemini proc bazinda halen kullaniyor. Hem buff sureleri 28 gun, hemde her oyuna giriste bufflar oto geliyor. Piyasada isim yapmis sunucular bunu sorunsuzca kullanabiliyor. Demek ki nasil yapilmasi gerektigini bilmek yetiyor. Bilmeyince hemen kotuleyip kurtulmak gerekmiyor.

Kullanmama nedeni çok fazla query sürekli göndermesi ısınlanınca giriş cıkıslarda vs
buda db de cok fazla yük getiriyor sebebi _timejob sürekli silip ekliyor her saniyede üstelik gs üzerinde hatalarada neden olabiliyor.
En sağlıklısı 1 ay yap ölünce gitmesin query vs de gerek yok buff acılma sürelerinide 1 saniye yaparsan çözüm basit

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
Kullanmama nedeni çok fazla query sürekli göndermesi ısınlanınca giriş cıkıslarda vs
buda db de cok fazla yük getiriyor sebebi _timejob sürekli silip ekliyor her saniyede üstelik gs üzerinde hatalarada neden olabiliyor.
En sağlıklısı 1 ay yap ölünce gitmesin query vs de gerek yok buff acılma sürelerinide 1 saniye yaparsan çözüm basit
Ölünce gitmemesi için yine _TimedJob'a girdi yapıcak?

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Gs zaten saniye basina cok fazla girdi cikti yapiyor. Sadece giris cikista yapilacak insert & delete cok fazla etki etmiyor arkadasim. Bunu senelerdir kullanan serverlar var. Soylediginiz yontem en kolay ve kullanisli olani ama oto perma verdirmekte mumkun. Gayette sorunsuz calisabiliyor.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
Aydınlandımmmmmmm. Halletçem kısa vakitte. :love:

_Refskill param değiştirmen lazım

1685418593 355462 > 1667396966 1685418593 355462 olarak değiştirirsen yani bir param kaydırman lazım verdiği defleri bu sayede yeni param koduna verdiğimi eklersen ölünce silinmez

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
_Refskill param değiştirmen lazım

1685418593 355462 > 1667396966 1685418593 355462 olarak değiştirirsen yani bir param kaydırman lazım verdiği defleri bu sayede yeni param koduna verdiğimi eklersen ölünce silinmez

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Sorunsuz olarak varolan bufflara Param'ı ekledim, GS açıldı, Media'ya aktardım, skilleride açabiliyorum, kapatmak için YES/NO sorusunu da soruyor lakin TP olduğun zaman yine de siliniyor.
Varolan premium ve speed Param'ına baktım, aynı yazdığın değerdeler bir sorun yok ama silinmeye devam ediyor. :D

Oyla 0

Azciel

.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
3
Permanent buff kullanmak yerine skillerin silinmemesini sağlayabilirsin.
Sadece return atıldıgında silinir.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
Olum ben zaten ölünce gitmemesi için uğraşıyorum, niye bi return mevzusunu ortaya attım ki?
Yemin ederim sabah glowlarla uğraştım ondan beri iyi değilim. Ölünce gitmiyor zaten şu an askjdhaksdajs @ByMnkn

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Returnda gitmemesi icin perma sistem gerekli. Perma sistem harici yapilmasi mumkun olanlar sadece sure ve olunce gitmemesi o kadar

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.