Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü GameServer Komple Kapanıyor

Ü

Üye silindi 3096

20 saattir oyun açıktı birden ne olduysa 15:50 civarı gs çöktü sonra giriş yapılamadı sv files yeniden başlatıyorum gsler kapanıyor

db deki çarlardandır dedim db temizledim deniyim dedim

@Senua' nın burdaki shard temizleme okuttum yine aynı sorun nedir gs neden kapanır dbde temizledim ? 20 saattir de sorunsuz du ?

hadi sorun oldu item düştü ondandır diyecem db temizledim gitti ?

2. Kez karşılaşıyorum bu sorunu 2 gün içerisinde

Azciel

.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
3
@Sieger ⋋ Peki gameserveri şişirecek oyunu sıkıntıya sokacak şeyler için ugraşıyorsun :)

Bug bulunması çok basit bir sistem permanent bence bulaşma gerek yok skillerin basma sürelerini 0.2 saniyeye getir hem hızlı skill basıp hemde ışınlanıncaya kadar gitmeyen skillerin olur.! daha mantıklı olur.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
@Sieger ⋋ Peki gameserveri şişirecek oyunu sıkıntıya sokacak şeyler için ugraşıyorsun :)

Bug bulunması çok basit bir sistem permanent bence bulaşma gerek yok skillerin basma sürelerini 0.2 saniyeye getir hem hızlı skill basıp hemde ışınlanıncaya kadar gitmeyen skillerin olur.! daha mantıklı olur.
Sen bu yorumu yazana kadar ben o konuyu sabah paylaştım ciğerim. Ben akıl vermiyor icraat yapıyorum, bence sende aynısını yap. :)

Ps. Paylaşım - VSRO | Fake Permanent Buff Sistemi Eklemek

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.