Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Godsend GameServer Crash

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Godsend skillerini ekleyip karakter seçip start'a bastığım zaman hiç bir hata vermeden gameserver yanıt vermeyi durdurdu diyip donuyor. Basic_Original kısmını da düzelttim ondan olabilir diye yine dondu. Başka değiştirmem gereken bir yer var mı? Nasıl çözebilirim?

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
basic orjinal ile bitmiyor hocam sadece skillgroup.txt ve skillmasterydata.txt ye giriş yapıp yeni bir satır açmalısın. Onu da yaptıysan reqlearnskill kısımlarını düzeltmen lazım ki ancak o şekilde ekleyebilirsin.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
basic orjinal ile bitmiyor hocam sadece skillgroup.txt ve skillmasterydata.txt ye giriş yapıp yeni bir satır açmalısın. Onu da yaptıysan reqlearnskill kısımlarını düzeltmen lazım ki ancak o şekilde ekleyebilirsin.
Onları da yaptım reqlearnskill hariç onu nasıl yapacam?

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
_Refskill tablosuna giriş yap hocam sağa doğru çubuğu kaydır reqlearnskill1 2 3 kısmını görürsün orada diyelim 500 0 3 yazar sen o 500 ve 3 sayısını sıfır yaparsan bir önceki skill ile bağlantısını kesmiş olursun.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
_Refskill tablosuna giriş yap hocam sağa doğru çubuğu kaydır reqlearnskill1 2 3 kısmını görürsün orada diyelim 500 0 3 yazar sen o 500 ve 3 sayısını sıfır yaparsan bir önceki skill ile bağlantısını kesmiş olursun.
Yok bununla da alakası yokmuş yine dondu gameserver

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar çözemedik başka bilen birisi var mı?

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
farklı bir sorun var bence çünkü şuan editlediğim serverde sorunsuz çalışan skill i ekledim yine gameserver kapandı.

Oyla 0