Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Guard önerisi hk.

0x29

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Merhabalar,

Forumda bir çok guard konusunu gezdim ancak denenmeden ve tecrübe edilmeden karar vermek oldukça riskli.
Aklımda bir proje var, çok uzun süredir zaman zaman bir local server kurup bir şeyleri kurcalarım. Bir çok denediğim şeyi de halletmiş oldum.
Yakın zamanda hiç bir item/silk satışı olmayan hayrına bir server'a denk geldim project65 belki gören olmuştur.
İşim gereği bir kabin sunucum var ve cluster yapıda olduğu için fazlaca yerim var yani sunucu maliyetim yok denebilir. Bende bu sebeple aklımda Debit sro'a benzeri pvp odaklı insanların sadece uniqe, pvp'e odaklanacakları bir server açmak var.
Kafamdaki bir çok şeyi oyuna geçirdim ancak en önemli kısımlardan biri güvenlik ve burada vsro adına L7 güvenlik bilgim yok denecek kadar az.
İhtiyacım olan gerçekten işlevini yerine getirebilen, mümkünse açık kaynak bir guard.
Görsel ekstra şeylere ihtiyacım yok. Renkli title, 7daylogin gibi guard özellikleri eklemek gibi bir düşüncem yok. Mümkün mertebe eklesem de webview ile ekler flask ile yazarım.

Sizlerden en makul guard tavsiyelerini duymak isterim. (Dediğim gibi hayır işi olacağından dolayı pek para verme taraftarı değilim. Maxi ve kg teklif etmeyiniz :) )

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
kguard hem fiyat olarak hem son zamanlarda cok iyi proheleri var
Maxiguard artik cok iceriği yok ama isim olarak nam salmış
Vsroplus var oda iyi gelismekte

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
KguardEDGE 'yi tavsiye ederim oldukça kullanışlı ve kapsamlı bir guard (Free) 100 user limit hediyelidir.
Paket yükseltmelerini istediğin oyuncu sayısına göre arttırabilirsin diğer guardların çalışma protokollerinden hem daha iyi hem daha verimlidir.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
agam kesınlıkle maxıguard onermem cunkı antlasmalı server acanlar 2 haftada paraları cebe ındırıp mılletın yatırdıgını hıc edıyorlar sakın maxıguard almayın ya valla bakın bır suru private server oynadım herkes sıkayetcı acıp acıp paraları cebe ındırıp 2 haftada kapatıyolar mılletın emegını hıc edıyolar mıllet sovuyor su server acıp paraları cukkalayan ınsanları hıc sevmıyorum ya valla sılkroaddan sogutuyor ınsanları KGuard serverleri en azından uzun sure dayanıyor guvenıyor ınsanlar

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
istediğin guardı kurabilirsin ben kguard crack bile oyun açtım geçen sene fakat sorunsuz ve kaliteli istiyorsan
ücretsiz başlagıç düşük istersen Kguard EDGE asla şaşma
daha çok oyuncuların istediği Maxiguard
Yabancıların daha aktif kullandığı vsroplus deneyebilirsin

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,872
Ödül Puanları
213

Yukarıda yorumlarınızda para verme taraftarı olmadığınızı söylemişssiniz. O halde birçok eklentiden ve güvenlikten feragat etmeniz gerekecek. Alacağınız hatalar da cabası.

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
para vermeden işini görebilcek bildiğim bu var kurulumu ws karışmıyorum

0x29

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8

Yukarıda yorumlarınızda para verme taraftarı olmadığınızı söylemişssiniz. O halde birçok eklentiden ve güvenlikten feragat etmeniz gerekecek. Alacağınız hatalar da cabası.
Evet, şöyle bir şey aslında; Ben bunu boş vakitlerimi değerlendirmek adına yapıyorum. Ayrıca Debit Sro gibi bir server da bulamadım. Bulduklarım da anladığım kadarıyla para vurup kaçıyor. Bu sebeple ben kimseden bir ücret talep etmeyeceğim. Dediğim gibi pek bir giderim yok hali hazırda kendi kabinetim ve sunucularım var. Ddos konusunda da kendi xdp projemiz ve path ile peeringimiz olduğundan dolayı neredeyse hiç bir sıkıntı yok denecek seviyedeyiz.

Şimdi seviye seviye ilerliyorum bu konuda.
Belkide açık bir şekilde donate alabilirim, donate karşılığı olarak "Donater" rütbesi verebilirim ve kimin ne zaman ne kadar ücret ödediği, Guard (Kullanırsam) vb. zaruri giderleri şeffaf bir şekilde paylaşabilirim. Anladığım kadarıyla 1 ayda kapanan serverlar bile +10k para tokatlıyorlar. Yani %10'u kadarı masrafları karşılamaya yeter.

Guard konusuna ve cevabınıza istinaden; Eklentileri kendim geliştirebilirim veya forumda bu hayır işinde imzası olmasını isteyecek arkadaşlar ile ilerletebiliriz. Güvenlik konusunda Ddos problemi asla olmayacaktır. Makul seviyede L7 flood atakları da fixleyebiliriz ancak exploit konusunda neredeyse bir şey bilmiyorum o açıdan "Special Thanks" bölümünde ismi geçmesini isteyenlerden medet umabiliriz :)

Herkes çorbaya biraz tuz ve baharat atarsa tatlı bir iş çıkabilir ortaya diye düşünüyorum.

Lütfen konuya denk gelip tavsiyede bulunmadan gitmeyin. Bu konuda oldukça tavsiyeye de ihtiyacım olacak.

Edit: @DragonSlayer Bu projeyi konu olarak açmak ve insanların daha iyi katkı sağlayabilmesi için bir alan önerebilir misin ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

para vermeden işini görebilcek bildiğim bu var kurulumu ws karışmıyorum
Bunu biraz inceledim, kaynak kodu olmadan çok zor olacaktır işim. Decompile etsem bile tekrar okunabilir hale getirmek de vakit kaybettirecektir. Eğer ücretsiz konusunda ilerlemekten yana kalırsa fikrim ve aksini tavsiye eden olmazsa kesinlikle bunu tercih edeceğim gibi.

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
visual studio source paylaşıldı yapabilirsin

Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
18
agam kesınlıkle maxıguard onermem cunkı antlasmalı server acanlar 2 haftada paraları cebe ındırıp mılletın yatırdıgını hıc edıyorlar sakın maxıguard almayın ya valla bakın bır suru private server oynadım herkes sıkayetcı acıp acıp paraları cebe ındırıp 2 haftada kapatıyolar mılletın emegını hıc edıyolar mıllet sovuyor su server acıp paraları cukkalayan ınsanları hıc sevmıyorum ya valla sılkroaddan sogutuyor ınsanları KGuard serverleri en azından uzun sure dayanıyor guvenıyor ınsanlar
Bunun Guard ile ilgisi yokki, sunucu sahibiyle ilgisi var. Maxiguard ile sunucu açanlar dolandırıcıdır gibi olmuş doğru bir yaklaşım değil. 2 guardda Türkiye'den çıkma guardlardır ayrım yapmıyorum. Ama böyle bir sebepten maxiguard'ı ezmeniz mantıksız. Mal kalitesizliğiyle veya kalitesiyle övülür, dövülür. Kullanıcıların kalitesizliği ile dövülmez. İyi forumlar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.