Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Guard önerisi hk.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
agam kesınlıkle maxıguard onermem cunkı antlasmalı server acanlar 2 haftada paraları cebe ındırıp mılletın yatırdıgını hıc edıyorlar sakın maxıguard almayın ya valla bakın bır suru private server oynadım herkes sıkayetcı acıp acıp paraları cebe ındırıp 2 haftada kapatıyolar mılletın emegını hıc edıyolar mıllet sovuyor su server acıp paraları cukkalayan ınsanları hıc sevmıyorum ya valla sılkroaddan sogutuyor ınsanları KGuard serverleri en azından uzun sure dayanıyor guvenıyor ınsanlar
bu yorum bana göre yanlış bir yorum. Yazdığın yoruma göre serveri açan maxiguardmış gibi yorumladım.Serveri açan maxiguard değil ki. Konuyla hiç alakası yok. Ben 2 yıldan uzun süredir kullanıyorum. Yapılmayacak bütün eventlerin hepsini bu guard ile yaptım. diğer guardları kötülemiyorum ama aradığım ve aklıma gelen her şeyi bu guard ile yapabiliyorum. ben memnunum. Önerebilirim.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,487
Ödül Puanları
113
bu yorum bana göre yanlış bir yorum. Yazdığın yoruma göre serveri açan maxiguardmış gibi yorumladım.Serveri açan maxiguard değil ki. Konuyla hiç alakası yok. Ben 2 yıldan uzun süredir kullanıyorum. Yapılmayacak bütün eventlerin hepsini bu guard ile yaptım. diğer guardları kötülemiyorum ama aradığım ve aklıma gelen her şeyi bu guard ile yapabiliyorum. ben memnunum. Önerebilirim.
bro kiralamadan önce satıcılar adamın guvenılır olup olmadıgını bence arastırması gerekir ben bole hıssedıyorum en azından maxıguardı kotulemıyorum ama kıraladıkları adamlar bırdaha guard kıralamamalrı lazım bıtane adam 2 prıvate server acmıstı bırıncısınde aynıseyı yapıp ıkıncısınde gene aynısını yapmıstı 110 cap 120 cap dıye bende o satın alan adamlara bıdaha satmamaları lazım bence kotuledıgım yok bu arada

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
bro kiralamadan önce satıcılar adamın guvenılır olup olmadıgını bence arastırması gerekir ben bole hıssedıyorum en azından maxıguardı kotulemıyorum ama kıraladıkları adamlar bırdaha guard kıralamamalrı lazım bıtane adam 2 prıvate server acmıstı bırıncısınde aynıseyı yapıp ıkıncısınde gene aynısını yapmıstı 110 cap 120 cap dıye bende o satın alan adamlara bıdaha satmamaları lazım bence kotuledıgım yok bu arada
ah benim güzel kardeşim keşke satıcılar pay verenlere sunucu guard editörlük yapmasa
piyasayı bitirenlere karşı dürüst olunsa para için değil adamlık için iş yapılsa keşke her parmağın biri aynı olmadığı için parasına bakıyolar
reklamcısından tüm satıcı ve editörlere bu sv açanlar havadan açmıyorya :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,487
Ödül Puanları
113
ah benim güzel kardeşim keşke satıcılar pay verenlere sunucu guard editörlük yapmasa
piyasayı bitirenlere karşı dürüst olunsa para için değil adamlık için iş yapılsa keşke her parmağın biri aynı olmadığı için parasına bakıyolar
reklamcısından tüm satıcı ve editörlere bu sv açanlar havadan açmıyorya :D
sogudum ya kardo private silkroadlardan en iyisi orjınal sro kasılmak zor olsada kapanmıyor hiç oyuzden orjınal sro oyamaya döndüm tr ve isroda takılıyorum :D

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
sogudum ya kardo private silkroadlardan en iyisi orjınal sro kasılmak zor olsada kapanmıyor hiç oyuzden orjınal sro oyamaya döndüm tr ve isroda takılıyorum :D
sen editörsün kendi serverini açabilirsin piyasaya adil bir ahlak getirebilirsin yanındayım :)

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,013
Ödül Puanları
214
@0x29 2kelimende debitsrodan bahsetmişsin DebitSro120 Cap son oyunun birebir aynısı bende var bilgin olsun ne eksik ne fazla = Aynısı eğer bunu bilen birisi isen aradığın bendedir.

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
@0x29 2kelimende debitsrodan bahsetmişsin DebitSro120 Cap son oyunun birebir aynısı bende var bilgin olsun ne eksik ne fazla = Aynısı eğer bunu bilen birisi isen aradığın bendedir.
bu db bi yerden aklıma geliyor ne günlerdi be :D

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
bak bu yorum daha açıklayıcı olmuş. Bir Bakıma haklısın ama bu biraz zor bana göre kimin iyi kimin kötü olduğuna karar vermek hatta bu piyasada. Piyasadaki tek guard kendisi olsa haklısın. Ama piyasa kaç tane guard var böyle birşey olsa başka guardı satın alır. Bahsettiğin kısıtlama bu piyasada işe yaramaz.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,013
Ödül Puanları
214
Burda herşeyin önüne geçebilirsin ama piyasada guild serverlerinin lekelerini guarda yamalamak pek etik değil .
Günümüz Private serverlerinin açılış sebeplerini hepimiz biliyoruz nice insanlar tanıdık ve şahit olduk , guard sahibi parasını alır hizmetini verir gerisiyle ilgilenmez böyle birşeylede ilgilenmesine gerek yoktur az önceki yorumunda maxiguarda iftira atarmış gibi olmuş bencede gerek yok..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.