Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Guard önerisi hk.

0x29

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
@0x29 2kelimende debitsrodan bahsetmişsin DebitSro120 Cap son oyunun birebir aynısı bende var bilgin olsun ne eksik ne fazla = Aynısı eğer bunu bilen birisi isen aradığın bendedir.
Aslında son halini pek beğendiğim ve sürdürülebilir olduğu söylenemez. Biraz daha ekstralı ancak cacık olmayacak şekilde kafamda kurguladım. Müsait olduğumda bir konu başlığı açacağım bu proje ile ilgili. Teklifin için teşekkür ederim, eğer gerçekten temiz dosyalar var ise linkini alabilirim.
Temiz dosya demişken, pk dosyalarında işime yaramayan ne varsa kaldırıp (2-12 dg, question item vb.) oyun dosyalarını da biraz hafifletmek istiyorum. Bu konu da tavsiyeniz var ise almak isterim.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
exe programları ile kaldırabilirsin bendeki PK lar full+full haliyle boyutu yüksek.

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,340
Ödül Puanları
93
KguardEDGE 'yi tavsiye ederim oldukça kullanışlı ve kapsamlı bir guard (Free) 100 user limit hediyelidir.
Paket yükseltmelerini istediğin oyuncu sayısına göre arttırabilirsin diğer guardların çalışma protokollerinden hem daha iyi hem daha verimlidir.
Tavsiye ediyorum başlangıç için

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.