Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Harita üzerindeki yazıları nasıl değiştiririm ?

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bu haritalar üzerindeki yazıları nereden değiştireceğim ?

Mesela haritanın en üstünde ki barda yazan yazıyı Regional map - Istanbul olarak değiştirmek istiyorum. (Bu kısım oldu aşağıda yazdım.)
2. resimde de Constantinople yazısını yine Istanbul olarak değiştirmek istiyorum.
Interface/wordmap kısmına baktım ama parçacıkların üzerinde yazmadığına göre media txtlerinden çektiğini düşünüyorum.
Bu vesileyle map konusunda da kendimi geliştirmiş olacağım.

Çözüldü

Yapacak varsa textzonename, textdata_object ve textzonename içinden yapabilir.

gPnE0R.jpg

r0jnz7.jpg

Map üstündeki barda değişti.

bvjmmZ.jpg

@risesun97 yönlendirmesiyle haritadaki de tamamdır.

Lv2m90.jpg

Teşekkür ederim :)
Çözüldü

Son düzenleme:

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Evet gezerken textzonename txtlerinde rastladım. Şehrin ismini değiştireceğim sanırım ama minimap üzerindeki nerede? O cevapsız kalacak soru

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.