Duyuru ­čÜÇ Hostgener | "VSRO25" ─░ndirimi Tekrardan Aktif!

Sunucular─▒m─▒zdan Memnun Musunuz?

• Kullan─▒lan toplam oy
    20
Kat─▒l─▒m
18 Nis 2020
Tepkime puan─▒
160
Puanlar─▒
43
vSRO [TL]
0
@Hostgener vSro.org ailemize ho┼čgeldiniz, ├Âncelikle ┼čunu belirtmek isterim ki sadece SilkRoad sunucular─▒nda de─čil, her alanda VDS-VPS sat─▒┼č─▒ yapan hi├žbir firman─▒n bu kadar uygun fiyatlar─▒ oldu─čuna ┼čahit olmam─▒┼čt─▒m.
Performans konusuna gelecek olursak di─čer konular─▒n─▒z─▒ ve yap─▒lan t├╝m yorumlar─▒ okumaya yeni f─▒rsat bulabildim ve ger├žekten memnun olan bir kitleyle kar┼č─▒la┼čt─▒m.
Bu da sizlerin i┼čini profesyonel bir ┼čekilde yapt─▒─č─▒n─▒ ortaya koyuyor.

Hay─▒rl─▒ sat─▒┼člar ve ba┼čar─▒lar dilerim. ;)
G├╝zel yorumunuz i├žin te┼čekk├╝rler :) Herzaman En iyisini yapmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒z.
├ťst ├╝ste post g├Ânderildi─či i├žin tek mesajda birle┼čtirildi:

@DragonBlade @risesun97 @DarkSlayer @Immaqulate @Alean @forpresent500 @Adventure @Baronet

Konuda bulunan ankete "─░yile┼čtirilmeli" oyunu vermenizden kaynakl─▒ yaz─▒yorum. Eksiklik olarak g├Ârd├╝klerinizi bize bildirir misiniz?

@ahmetagcan Siz de "Hay─▒r" oyu vermi┼čsiniz sebebini bizimle payla┼č─▒r m─▒s─▒n─▒z?

Kat─▒l─▒m
13 May 2019
Tepkime puan─▒
255
Puanlar─▒
63
Ya┼č
25
vSRO [TL]
0
G├╝zel yorumunuz i├žin te┼čekk├╝rler :) Herzaman En iyisini yapmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒z.

@DragonBlade @risesun97 @DarkSlayer @Immaqulate @Alean @forpresent500 @Adventure @Baronet

Konuda bulunan ankete "─░yile┼čtirilmeli" oyunu vermenizden kaynakl─▒ yaz─▒yorum. Eksiklik olarak g├Ârd├╝klerinizi bize bildirir misiniz?

@ahmetagcan Siz de "Hay─▒r" oyu vermi┼čsiniz sebebini bizimle payla┼č─▒r m─▒s─▒n─▒z?
Merhaba, reklamlar─▒n─▒z─▒ ilk g├Ârd├╝─č├╝m├╝zde 2 sunucu alm─▒┼čt─▒k. Site kuramad─▒k. Destek istedi─čimizde site kurulmad─▒─č─▒, sunucu olarak sat─▒┼č yap─▒ld─▒─č─▒ s├Âylendi. bu beni tatmin etmedi ve bu y├╝zden iyile┼čtirilmeli olarak puan vermi┼čtim.

risesun97

not for money but for humanity
.
Kat─▒l─▒m
17 ┼×ub 2019
Tepkime puan─▒
487
Puanlar─▒
63
vSRO [TL]
0

Hediye 4 GB sunucu ├ž─▒km─▒┼čt─▒, t├óbi ekstrem bir performans beklenemez zaten, VDS'ydi ama sanki 512 MB RAM olan bilgisayar gibi kas─▒yordu, CPU kullan─▒m─▒ hep 50 ├╝zeriydi. Sunucu hakk─▒nda pek bilgim yok ama bunlar var olan sorunlar aras─▒nda.

Kat─▒l─▒m
10 Ocak 2019
Tepkime puan─▒
287
Puanlar─▒
63
vSRO [TL]
0

Benim su andaki vps sunucumun internet portu 10 gps ama nedense 600 mb+ dowland. Ve upload var daha yukselmiyor nedense bana gore cok dusuk hizlari veriyorsunuz sunucunuzda bence sinirlandirma var diye dusunuyorum...

Kat─▒l─▒m
18 Nis 2020
Tepkime puan─▒
160
Puanlar─▒
43
vSRO [TL]
0
Benim su andaki vps sunucumun internet portu 10 gps ama nedense 600 mb+ dowland. Ve upload var daha yukselmiyor nedense bana gore cok dusuk hizlari veriyorsunuz sunucunuzda bence sinirlandirma var diye dusunuyorum...

Selamlar, sunucular─▒m─▒zdaki internet h─▒zlar─▒ i┼člemci kullan─▒m─▒n─▒za g├Âre azal─▒p artmaktad─▒r. Bu durum di─čer firmalar─▒ ├Ârnek g├Âstermek istemiyoruz ancak neredeyse t├╝m firmalarda ayn─▒ ┼čekilde seyrediyor. Her sunucuya 10mbit s─▒n─▒rs─▒z internet h─▒z─▒n─▒ sunmak i├žin veri merkezimiz olmas─▒ gerekiyor. Buna ra─čmen arkaplanda size g├Âsterilenin tam tersine herhangi bir s─▒n─▒rlama yap─▒lmad─▒─č─▒na emin olabilirsiniz. Bizim i├žin 200Ôé║'lik al─▒┼čveri┼č yapan kullan─▒c─▒ da 10Ôé║'lik al─▒┼čveri┼č yapan kullan─▒c─▒ da ayn─▒d─▒r. ─░n┼čallah ileri ki d├Ânemlerde firma olarak hedefledi─čimiz noktaya geldi─čimizde size verilen hizmetin bekledi─činiz gibi olmas─▒n─▒ sa─člayaca─č─▒z. G├Âr├╝┼člerinizi bildirdi─činiz i├žin sizlere minnettar─▒z.

Hediye 4 GB sunucu ├ž─▒km─▒┼čt─▒, t├óbi ekstrem bir performans beklenemez zaten, VDS'ydi ama sanki 512 MB RAM olan bilgisayar gibi kas─▒yordu, CPU kullan─▒m─▒ hep 50 ├╝zeriydi. Sunucu hakk─▒nda pek bilgim yok ama bunlar var olan sorunlar aras─▒nda.

Bir ├Ânceki mesajda da belirtti─čim gibi Bizim i├žin 200Ôé║'lik al─▒┼čveri┼č yapan kullan─▒c─▒ da 10Ôé║'lik al─▒┼čveri┼č yapan kullan─▒c─▒ da ayn─▒d─▒r. Konu ile ilgili taraf─▒m─▒za destek talebi a├žm─▒┼čm─▒yd─▒n─▒z. Taraf─▒m─▒zca incelenmesi iyi olacakt─▒r. G├Âr├╝┼člerinizi bildirdi─činiz i├žin te┼čekk├╝r ederim. Ele┼čtirileriniz ile her zaman daha iyiye yakla┼čaca─č─▒z.

Merhaba, reklamlar─▒n─▒z─▒ ilk g├Ârd├╝─č├╝m├╝zde 2 sunucu alm─▒┼čt─▒k. Site kuramad─▒k. Destek istedi─čimizde site kurulmad─▒─č─▒, sunucu olarak sat─▒┼č yap─▒ld─▒─č─▒ s├Âylendi. bu beni tatmin etmedi ve bu y├╝zden iyile┼čtirilmeli olarak puan vermi┼čtim.

Selamlar, biz forum i├žerisinde sat─▒┼člar─▒m─▒z─▒ ger├žekle┼čtirirken firmam─▒z─▒ asla "Oyun Sunucusu Satan Bir Firma" olarak g├Âstermiyoruz. Hal b├Âyle olunca oyun sunucusu kurmak i├žin alaca─č─▒n─▒z destekte s─▒n─▒rl─▒ olacakt─▒r. Sunucu ile alakal─▒ her sorununuzda size yard─▒mc─▒ olmaktan memnuniyet duyar─▒z. G├Âr├╝┼člerinizi bildirdi─činiz i├žin te┼čekk├╝r ederim.

Kat─▒l─▒m
2 Mar 2020
Tepkime puan─▒
47
Puanlar─▒
28
vSRO [TL]
0
@Hostgener Almanya veya Fransa lokasyon sunucular─▒n─▒z mevcut mu? (Daha ├Ânce soran olduysa affola, g├Âremedim de.)

Kat─▒l─▒m
29 A─ču 2020
Tepkime puan─▒
0
Puanlar─▒
1
Ya┼č
26
vSRO [TL]
0
I would like to help if there is any problem with the installation

├ťst