Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

130 Cap İronsro v3.1 ALINTI

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
sağlam editçi bir arkadaş şu karakter efekt, awaken , pokemon petler, gibi özel editleri çekip güzel bir dosya haline getirebilir mi? bir çoğu piyasada yok varsa bile yarım yamalak buglu çalışmıyor şimdiden teşekkürler. bu arada banner psd paylaşacağım ama arka plan resmi lazım güzelinden elinde olan bana atabilir mi?

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
Client - Server Files cap 140

Info Server Files

visit

Database Working sqlserver 2014
teşekkürler paylaşım için <3

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
sağlam editçi bir arkadaş şu karakter efekt, awaken , pokemon petler, gibi özel editleri çekip güzel bir dosya haline getirebilir mi? bir çoğu piyasada yok varsa bile yarım yamalak buglu çalışmıyor şimdiden teşekkürler. bu arada banner psd paylaşacağım ama arka plan resmi lazım güzelinden elinde olan bana atabilir mi?

@Database senden bahsediyor ciğerim, yap şovunu :D

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Editten anlamam hazır almayı severim
olum adam da zaten dbde olanları biri çeksinde paylaşsın diyor, editle demiyor sana.
çekme işlerini sen yaparsın, seversin sağdan soldan bişeyler araklamayı :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Bu db yi bi türlü çalıştıramadım gameserver de local overlap hatası veriyor merak etmişimdir hep kurabilen birisi naısl yaptığını desin :D

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Bu Arada Clıent Ve Dbyı Paylasa Bılme Imkanın Varsa Makbule Gecer PIYASADA OLan Lınk Ucretlı Olmus Artık :D

Ü

Üye silindi 2299

Bu Arada Clıent Ve Dbyı Paylasa Bılme Imkanın Varsa Makbule Gecer PIYASADA OLan Lınk Ucretlı Olmus Artık :D
Ücretli değil bak linki kopyala jdownloadere ekle part part indirsin toplu indir dersen premium ister paralı üyelik yani linki ekle jdownloadere kendisi part part indirir ben öyle indirdim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.