Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Item ismi değiştirme /Set Type Değiştirme /Item Drop kaldırma

Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Merhabalar, sizlere 3 sorum olacak;
1-) textuisystem ve txtdata_object 'den değiştirdiğim isimler oyuna girince isimsiz görünüyor. Eminim ki eksik bir txt yada sqlden eklemem gereken bir yer vardır.
Eksik yaptığım yer neresi? (Çözüldü)
1.png

2-) 9dg moon itemi fight olarak nasıl ayarlayabilirim? (Çözüldü)
2.png

3-) 9-10-11 Dg itemleri dropdan kaldırmak istiyorum. Elinizde hazır query var mı? (Çözüldü)

Son düzenleme:

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Tamam o zaman SN_ITEM_MALL_HGSUNUCULAR_SWITCHER_01 olanı SN_ITEM_MALL_HOOKAHROAD_SWITCHER_01 yap sonra textdataobj.txt'e gel aynısını oraya yaz sonra karşılığını yaz işte?

Oyla 0
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Tamam o zaman SN_ITEM_MALL_HGSUNUCULAR_SWITCHER_01 olanı SN_ITEM_MALL_HOOKAHROAD_SWITCHER_01 yap sonra textdataobj.txt'e gel aynısını oraya yaz sonra karşılığını yaz işte?
Aynen bende onu soruyorum sen txt değiştir diyorsun ben _refobjcommon değiştiriyim diyorum ikisi de aynı yere varıyor ama data yada db de farklı bir yerde uzantısı var mı onu merak ettim :D

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Tamamdır onu da hallederim kaldı geriye 1,5 soru :D
9dg Sox itemin "Seal of Moon" kısmını nasıl "Fight" yaparım?
Birde sox drop rate ayarlarını nasıl yaparım?
Rate ayarını doncar vermiş, 9 dg moon nasıl fight oluyor onu bende merak ediyorum ama onun için de fight itemlerin refobjcommon daki özelliklerine bakmak lazım ordandır diye tahmin ediyorum misal normal item 1, star item 2, moon item 3, nova item 4, sun item 5, fight item 6 gibi gibi sayı verilmiş olabilir bir incele derim

Oyla 0
Ü

Üye silindi 340

Tamamdır onu da hallederim kaldı geriye 1,5 soru :D
9dg Sox itemin "Seal of Moon" kısmını nasıl "Fight" yaparım?
Birde sox drop rate ayarlarını nasıl yaparım?
Textuisystem içerisinde burdaki yazıları kendine göre düzenle varsa eğer yoksa elle kendin ekle
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Rate ayarını doncar vermiş, 9 dg moon nasıl fight oluyor onu bende merak ediyorum ama onun için de fight itemlerin refobjcommon daki özelliklerine bakmak lazım ordandır diye tahmin ediyorum misal normal item 1, star item 2, moon item 3, nova item 4, sun item 5, fight item 6 gibi gibi sayı verilmiş olabilir bir incele derim
Doncarlone rate ayarlarını değil dropdan 9>10>11>12>13 dg itemleri kaldırmayı verdi. :)

Textuisystem içerisinde burdaki yazıları kendine göre düzenle varsa eğer yoksa elle kendin ekle
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Bu kısım da yanlış anlamadıysam değiştirdiğimde tüm moonları fight gösterecek ama ben sadece 9dg moon için soruyordum.
Deneme yanılmayla bulucaz birşeyler :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
3.png

@risesun97 CodeName128 / NameStrID128 / DescStrID128 bunların hepsini değiştiriyorum ama başka bağlantısının olmadığına emin miyiz? Desc kısmı sanki itemin açıklaması ile ilgili gibi geldi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.