Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım Karahan Server Files (TwelveSky2)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
[CODE = clike] 1200 | ทักษะที่ 8 [ดาบหนัก]
1201 | ทักษะที่ 8 [ดาบแสง]
1202 | ทักษะที่ 8 [หินอ่อน]
1203 | ทักษะที่ 8 [กระบี่]
1204 | ทักษะที่ 8 [Double Blades]
1205 | ทักษะที่ 8 [Lute]
1206 | ทักษะที่ 8 [Thin Blade]
1207 | ทักษะที่ 8 [หอกยาว]
1208 | ทักษะที่ 8 [Phurba] [/ CODE]
ฉันลองทำแล้วก็ไม่มีอะไรเกิดขึ้น
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

help pless.

Ekli dosyalar

• no.png
    no.png
    3.9 MB · Görüntüleme: 38
  • help9_LI.jpg
    help9_LI.jpg
    2.7 MB · Görüntüleme: 38
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
reis ışınlanırken conneciton hatası alıyorum sebebi nedir ?

hocam bi atmadan bize 005 dosyalarını gunelrdır ugrasıyorum bulamadım adam gibi sorunsuz 005

hocam başlangıç seviyesi statları ve parayı nasıl değiştirebilirim ufak bir örnek verirmisin DB'de bulamadım

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
reis ışınlanırken conneciton hatası alıyorum sebebi nedir ?

hocam bi atmadan bize 005 dosyalarını gunelrdır ugrasıyorum bulamadım adam gibi sorunsuz 005

hocam başlangıç seviyesi statları ve parayı nasıl değiştirebilirim ufak bir örnek verirmisin DB'de bulamadım
Ya kardeşim banada kurmada yardımcı olur musun ?

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
kurulum konusunda yardımcı olabilecek birisi varmı acaba yada hali hazırda elinde video olan bide launcher dosyasını indiremiyorum yeni bir link bulabilme imkanımız varmı dc kullanıcı adım emremuhit#0773

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,772
Ödül Puanları
113
kurulum konusunda yardımcı olabilecek birisi varmı acaba yada hali hazırda elinde video olan bide launcher dosyasını indiremiyorum yeni bir link bulabilme imkanımız varmı dc kullanıcı adım emremuhit#0773
server açtıkları için bununla ilgileniyorlar belki ulaş yardımcı olurlar ( profiline yazdığın Trippin için diyorum )

1615505920664.png

brow

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
@Conqueror Merhabalar FILES linkine tıkladığımda "Maalesef bu dosya virüslü. Virüslü dokümanlar yalnızca sahibi tarafından indirilebilir." hatasını alıyorum. Acaba yeni bir link atabilir misiniz ya da mevcut linke nasıl ulaşabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca dc hesabınız varsa sizi eklemek isterim. Saygılar.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,376
Ödül Puanları
113
@Conqueror Merhabalar FILES linkine tıkladığımda "Maalesef bu dosya virüslü. Virüslü dokümanlar yalnızca sahibi tarafından indirilebilir." hatasını alıyorum. Acaba yeni bir link atabilir misiniz ya da mevcut linke nasıl ulaşabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca dc hesabınız varsa sizi eklemek isterim. Saygılar.
Files link'i patlamış maalesef. Bende var fakat bizzat geliştirdiğim proje olduğu için paylaşım yapmıyorum.