Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Kervan 5* Ayarlıyorum Confirm Diyorum 2 Stars ı Otomatik Seçiyor

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Arkadaşlar mal almak için trader a gidiyorum 5 stars ı seçiyorum otomatik olarak 2 stars a gidiyor confirm dediğimde 5* dolduruyor.

1871

@Senua 'nın x forumda şöyle bir yorumu var
_RefShardContentConfig Tablosundaki value kısmını editlemen gerekiyor. Ayarladığın stack ve pet slot miktarına göre hesaplayıp değer yazman gerekiyor. Yaptığın değişiklikeri Client kısmına da uygulamayı unutma bu arada

bu tablodaki değişiklikleri mediaya nasıl aktaracağız bilgisi olan var mı ?
İlgili tabloda 7 slot * 40 stackli mal yapıyorum = 1 yıldıza işaretliyorum.
14 slot * 7 diyorum = 2*
17 slot * 7 diyorum = 3*
21 slot * 7 diyorum = 4*
28 slot * 7 diyorum = 5* olarak ayarlıyorum ama dediğim gibi bu işlemi yaptıktan sonra 5 stars ı seçince otomatik 2 stars a atıyor. Çözümü bilenler yazarsa sevinirim. Saygılar.

Ü

Üye silindi 1104

media\server_dep\silkroad\textdata\maxtradescaledata.txt bu dosyayı Databasedeki _RefShardContentConfig ile birebir yaptıktan sonra shard manageri ve gameserveri resetle bu dosyayıda patchle.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Interpolasyon yaparak değerleri hesaplaman lazım. Değerleri yıldıza göre değil alınan mal miktarına göre ayarlıyorsun bilgin olsun.

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
/sorun çözülmüştür.
Eğer ki 7 sayfalık peti 1 sayfaya düşürdüyseniz ve 1 sayfaya yani 28 slota mallarınızı koyduğunuzda 5* olmuyorsa
SRO_VT_SHARD ' da _RefShardContentConfig bu tabloya girip

Value'ye gireceğiniz değer 28 slotluk peti 5 e bölerek yapmanız ve çıkan değerleri 7 ile çarparak elde edebilirsiniz.
Ben şöyle yaptım. 28 slotu
7/14/17/21/28 şeklinde böldüm.
7 = 49 - 14 = 98 - 17 = 119 - 21 = 147 - 28 = 196 şeklinde yaptım. Bunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
Ayarladıktan sonra mediada textdata içindeki maxtradescaledata.txt yi buluyorsunuz. Orada
0
x
x
x
x
x
şeklinde satır vardır. 0 ın altından başlayarak çıkan değerleri yazıp patch shard ve gs yi de resleyip oyuna girebilirsiniz.
@newstar ' a teşekkürler <3

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
media\server_dep\silkroad\textdata\maxtradescaledata.txt bu dosyayı Databasedeki _RefShardContentConfig ile birebir yaptıktan sonra shard manageri ve gameserveri resetle bu dosyayıda patchle.
Hacım
Bu QUERY kodumuzuda DB'ye okutuyoruz. ve _RefPricePolicyOfItem tablosundaki "COST" sekmesinde ratemizi görüyoruz.
Bu ratemiz ise Kervanı alırken giden "GOLD" miktarını değiştirmektedir. Ben bu tablodaki "COST" sekmesine 1915 değerini girdim. (Yani 383*15=1915 değerini). Hotan'dan 5 yıldız kervanı 10m e aldım jangana götürdüğümde 67m kâr aldım. Tabi ki bu benim ayarladığım değer siz kendi değerlerinizi girip ayarlayabilirsiniz.

NOT: Verdiğim kodları "New Query" ile SRO_VT_SHARD'a Execute edin

şöyle bir yorumun var.
383 neyin fiyatı ?

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Merhaba benimde buna benzer bir sorunum oldu fakat bunu bir türlü çözemedim ve bıraktım. Bu konuma göz atarmısınız ? TIKLA

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.