Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Kervan da Slot Ayarı

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
merhaba forum sakinleri firebull kervanı biliyorsunuz ki 99 slot ben bunu düşürmek istiyorum characterdata_5000 den düşürdüm fakat sql de ayarı hangi tablodan yapıyoruz yardımcı olursanız sevinirim .

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Kervan slot için öncelikle kervan petlerini _RefObjCommon tablosunda Link lerini bulman gerekiyor.

Bu Link kodlarını _RefObjChar > ID olarak bulacaksın

_RefObjChar > InventorySize düzenliceksin.Genelde 7 yapılır ilk satır için.

Daha sonra kervan mallarının _RefObjCommon tablosunda Link lerini bulman gerekiyor.
Bu Link kodlarını

_RefObjItem > ID olarak bulacaksın.

_RefObjItem > MaxStack düzenlicensin.20 yaparsan her 1 slot 20 adet mal alıcaksın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Kervan slot için öncelikle kervan petlerini _RefObjCommon tablosunda Link lerini bulman gerekiyor.

Bu Link kodlarını _RefObjChar > ID olarak bulacaksın

_RefObjChar > InventorySize düzenliceksin.Genelde 7 yapılır ilk satır için.

Daha sonra kervan mallarının _RefObjCommon tablosunda Link lerini bulman gerekiyor.
Bu Link kodlarını

_RefObjItem > MaxStack düzenlicensin.20 yaparsan her 1 slot 20 adet mal alıcaksın.
charakter data da 99 slotunu düşürdüm bu sefer problem çıkmasın media da başka istenen yer varmı db to media mı kullanayım ?

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Characterdata 'da düzenleme yapmanız yeterli oluyor.

DB tarafında slotun kaça ayarlı olduğunu görmek için şu kodu kullanabilirsiniz;

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Konu başlıklarında Capslock açık büyük harfler ile yazmayınız. Konu başlığı düzenlenmiştir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Bu Link kodlarını

bu işlem baya uzun sürücek sanırsam :) peki kervan petinin açıklamasını nasıl değiştireceğiz kervan mallarının fiyatını yükseltmek zararlımı sizce @Spare

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.