Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Kervan Sisteminde Sorun ?

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar Thief çaldığı malı scroll çekerek köye götürmekte. fakat malı köydeki npc ye satarken oyun dc veriyor. konu hakkında yardımıcı olacak varmı ?

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bilgi sahibi yok mu

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,166
Ödül Puanları
303
GM çarına girip Trader yapın, kervanı alıp /movetonpc NPC_TD_THIEF_BUY kodu ile Thief köyüne gidip malı satın.

Sorun devam ediyorsa, item stacklarını kontrol edin.
Sorun sadece Thief'te oluşuyorsa bilgim yok, prosedürsel bir sorun olabilir.

İlk aklıma gelen item stack sorunu.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Dc yediğinde modüllerine baktın mı ?
baktım game serverda bu hatalar vardı
AQ_CharDataSaver::DB Query Error(100): UPDATE _CHARCOS SET HP=461075,MP=461075 WHERE ID=1418539

Stroage Query is failed!!: [rvalue: -2001][{?=CALL _STRG_DEL_ITEM (20, 1418539,0, 489989469)}]
Storage Operation Failed!!! [OperationType: 20, ErrorCode: -2001]

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
GM çarına girip Trader yapın, kervanı alıp /movetonpc NPC_TD_THIEF_BUY kodu ile Thief köyüne gidip malı satın.

Sorun devam ediyorsa, item stacklarını kontrol edin.
Sorun sadece Thief'te oluşuyorsa bilgim yok, prosedürsel bir sorun olabilir.

İlk aklıma gelen item stack sorunu.
Bilgi için teşekkür ederim ben sadece refobjitemden maxstack değerleini 7 olarak ayarladım ve media da ki itemdata txt lerine geçirdim. ayrıca sadece thief te olmakta treder teslim ederken sorun yok

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
baktım game serverda bu hatalar vardı
AQ_CharDataSaver::DB Query Error(100): UPDATE _CHARCOS SET HP=461075,MP=461075 WHERE ID=1418539

Stroage Query is failed!!: [rvalue: -2001][{?=CALL _STRG_DEL_ITEM (20, 1418539,0, 489989469)}]
Storage Operation Failed!!! [OperationType: 20, ErrorCode: -2001]
Bak orda bir prosedur ismi yazıyor onu başka db den alıp dener misin ? CALL _STRG_DEL_ITEM

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,166
Ödül Puanları
303
Bak orda bir prosedur ismi yazıyor onu başka db den alıp dener misin ? CALL _STRG_DEL_ITEM
Bu prosedür Shard altında _STRG_DEL_ITEM kısmında bulunuyor.

Bu prosedürü clean DB'den çekip, kendi tablona okut.

@tylu dediği gibi bu prosedür içerisinde bir sorun var ve _CharCos tablosuna bir güncelleme yapıyor, bu da sorun teşkil ediyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Hemen deniyorum STRG_DEL_ITEM
Bu prosedür Shard altında _STRG_DEL_ITEM kısmında bulunuyor.

Bu prosedürü clean DB'den çekip, kendi tablona okut.

@tylu dediği gibi bu prosedür içerisinde bir sorun var ve _CharCos tablosuna bir güncelleme yapıyor, bu da sorun teşkil ediyor.
Hemen deniyorum bilgi için teşekkürler.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.