Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Satış "KGuardEDGE dolandırıcıdır" iddiası hakkında;

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Bu sabah üzücü ekran görüntüleriyle uyandım.

1000017291.jpg

Bunu gelip direkt bizim discorda yazabilirdi ve mesajı silinmeden cevaplanırdı. Bu bilgi bana gelene kadar kim bilir kaç farklı yerde bu saçmalık geçti.

1000017292.jpg

Bu konuda mağdurun bir forum seçip konu açması en doğru olandır. Böylece kimin ne suçu var anlaşılır. Ama belli ki bu yolu istemiyorlar. Sebebi her neyse artık saygı duymuyorum ve konuyu ben başlatıyorum.

Konunun detaylarına hakimim ve mağdur kişi olan Norges'in buralarda konu açması gerektiğini ben söyledim. Tartışmalar açık alanda yapılır ve çözülür. Bundan sadece kirli çamaşırları olanlar korkar.

YSG Bilişim, Norges ve Kalfaster (her kimse bu arkadaş) burada iddialarını ve savunmalarını yapacaklar. Bana atılan suçları da burada herkese açık tartışma alanında görmek istiyorum.

Ben kimsenin günahlarından sorumlu olamam.

Gelişme;

Norges ve Ysg, KGuardEDGE discordu üzerinden bahsi geçen 4 yıl karşılığı 4200 doların iadesi konusunda anlaşmışlardır.

1000017404.jpg

1000017408.jpg

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
@kovboi, @sarkolata bu sektöre sorunsuz ve en iyi şekilde hizmet veren iki kişidir. Bana sorsanız kim kaldı diye, bu ikisi kaldı derim ancak son zamanlarda nedense birileri bu 2 kişiyi karalama çabasında. Biliniz ki boşuna uğraşırsınız.

Her ikisi de yıllardır bu sektöre hizmet vermiş, ben dahil bir çoğumuzun dönem dönem yardım istediği kişilerdir.

Bana kefilliğim sorulursa, babama dahi kefil olmam ancak @sarkolata veya @kovboi ’den bire bir aldığınızın her hizmetten memnun kalacağınıza kefil olurum.

Aracılarla sorun yaşayabilirsiniz buna bir şey diyemem ama bu bu adamları bağlamaz.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
Ömer ismi.gibi adaletli biridir dürüstlüğüne samimiyetine kefil olurum bir çok kişi guardın bayiliğini yapıyor mağdur olan kişiler dolaylı yollardan almak yerine sahibinden aldığı sürece sorun yaşamayacaktır

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,054
Ödül Puanları
93
Merhaba @kovboi ömer hocayı ve @YSGBilişim emre hocayı reel de hiç bir şekilde tanımıyorum tamamen vsro platforumu çerçevesi içerisinde tanıyorum
her ikisininde yapmış olduğu hizmetlerde asla müşteriyi mağduur edecek bir durum olmayacağına sonuna kadar kefilim, çünkü defalarca müşterilerime kguard ve maxiguard aldım iki taraftanda hiç problem yaşamadık + olarak bütün müşterilerimin sunucu tedariğini @YSGBilişim tarafından sağlmaktayım hiç bir sorun yaşamadık bu güne kadar.

@kovboi ,@YSGBilişim in sonuna kadar destekçisiyim. Unutmayın MEYVE VEREN AĞAÇ HERZAMAN TAŞLANIR !

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Bir iddia var ortada fakat iddiadan cok referans konusu olmaya gidiyor konu. Bende Omer icin cok guzel seyler yazabilirim fakat burada olay baska tarafa kayiyor sanki su taraflar varken neden bunlar yaziliyor anlam veremiyorum;

1- Dolandirildigini iddia eden kisi,
2-Dolandirdigini iddia ettigi kisi ya da kisiler var.

Benim oglum yapmaz gorusuyle ben bunla is yaptim bu dolandirmaz cumlelerinden ziyade insanlari dinlemek daha mantikli yaklasim degil mi arkadaslar?

@kovboi konuyu madem sen actin bence ilk postta bildigin olaylari yazman daha mantikli bir olay olmaz mi?

PS: neyse burayi editliyorum kisiler kendileri paylassin

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
@kovboi vsro dosyaları ile uğraşmaya başlayalı seneler oldu ve bu süreçte ilerlediğimden beri bu adam piyasanın içinde bu güne kadar en ufak bir yanlışı bile olmamışken ne hakla dolandırıcıdır deniyor anlamış değilim. Komik geliyor.

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Bir iddia var ortada fakat iddiadan cok referans konusu olmaya gidiyor konu. Bende Omer icin cok guzel seyler yazabilirim fakat burada olay baska tarafa kayiyor sanki su taraflar varken neden bunlar yaziliyor anlam veremiyorum;

1- Dolandirildigini iddia eden kisi,
2-Dolandirdigini iddia ettigi kisi ya da kisiler var.

Benim oglum yapmaz gorusuyle ben bunla is yaptim bu dolandirmaz cumlelerinden ziyade insanlari dinlemek daha mantikli yaklasim degil mi arkadaslar?

@kovboi konuyu madem sen actin bence ilk postta bildigin olaylari yazman daha mantikli bir olay olmaz mi?

Merak eden kisiler icin ben yazayim madem;
soylentilere gore binance uzerinden 5 senelik kguard lisans parasi odenmis 70-80k tl ancak bu araci kisiler 1 senelik lisans parasi odeyerek kisileri max 1 sene gozukuyor diyerek oyalamis sonunda da patlak vermis. Tabii ki soylenti gercekligini kanitlarla gorebiliriz diye dusunuyorum:)
Burada tabi adam norveçten yolluyor. Dolarla konuşmak lazım 4800 küsür dolar. Olayın özetini yazmışsın ama ben bilmediğimiz birşeyler de var mı onu görmek istiyorum. Bu konuyu neden ben açıyorum yani mesela?

Çoktan bu konuyu o arkadaşlar açmış olmalıydı.

Birileri birşeyleri inkâr ettiği an kanıtlar devreye girer.

Biraz daha mantıklı olmanı öneririm. Çok sığ bakan kafalarla hiçbir konu çözülemez. Çözülmüş gibi yapılır.

Buraya bütün kanıtlar yerleştirildiği an kanıtı olan konularda doğru, olmayan konularda yalan söyleyerek herkes kendisinin suçunu makul şüphe seviyesine çekebilir. Bu yüzden önce iddialar ve savunmalar yapılır. Sonra kanıtlarla kimin ne kadar çelişki ve yalan kullandığı görülür. Olayda kimin masum olduğu netleşir. Ardından tekrar savunma istenir ve yargı topluma bırakılır.

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Burada tabi adam norveçten yolluyor. Dolarla konuşmak lazım 4800 küsür dolar. Olayın özetini yazmışsın ama ben bilmediğimiz birşeyler de var mı onu görmek istiyorum. Bu konuyu neden ben açıyorum yani mesela?

Çoktan bu konuyu o arkadaşlar açmış olmalıydı.

Birileri birşeyleri inkâr ettiği an kanıtlar devreye girer.

Biraz daha mantıklı olmanı öneririm. Çok sığ bakan kafalarla hiçbir konu çözülemez. Çözülmüş gibi yapılır.

Buraya bütün kanıtlar yerleştirildiği an kanıtı olan konularda doğru, olmayan konularda yalan söyleyerek herkes kendisinin suçunu makul şüphe seviyesine çekebilir. Bu yüzden önce iddialar ve savunmalar yapılır. Sonra kanıtlarla kimin ne kadar çelişki ve yalan kullandığı görülür. Olayda kimin masum olduğu netleşir. Ardından tekrar savunma istenir ve yargı topluma bırakılır.
Benim demek istedigim sey de bu;
-Eger bu sekilde konu acarsak bu sekilde yorumlar almamiz gayet dogal. Sonrasinda olay bir sure sonra bu alttaki olaya donusuyor. Umarim demek istedigimi anlatabilmisimdir.

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Benim demek istedigim sey de bu;
-Eger bu sekilde konu acarsak bu sekilde yorumlar almamiz gayet dogal. Sonrasinda olay bir sure sonra bu alttaki olaya donusuyor. Umarim demek istedigimi anlatabilmisimdir.

Henüz konunun başrolleri yorum yazmadı. O yüzden şu an hiçbir şeyin önemi yok. Diğer yorumlar da konuyu gündemde tutuyor. Konu ne kadar gündemde olursa taraflar o kadar sıyrılamaz olur.

Alttaki olaya dönüşme kısmını bağlayamadım kafamda ama tabi.

Burada o şekilde herkes pişkin pişkin itiraf etsin yeter ki. İyi bile olur da öyle olmayacak. Gereken cezayı da piyasa verecek.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Ömere karalama yapan birisinin akıl sağlığından şüphe ederim,savunmalarını merak ediyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.