Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Satış "KGuardEDGE dolandırıcıdır" iddiası hakkında;

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Bir iddia var ortada fakat iddiadan cok referans konusu olmaya gidiyor konu. Bende Omer icin cok guzel seyler yazabilirim fakat burada olay baska tarafa kayiyor sanki su taraflar varken neden bunlar yaziliyor anlam veremiyorum;

1- Dolandirildigini iddia eden kisi,
2-Dolandirdigini iddia ettigi kisi ya da kisiler var.

Benim oglum yapmaz gorusuyle ben bunla is yaptim bu dolandirmaz cumlelerinden ziyade insanlari dinlemek daha mantikli yaklasim degil mi arkadaslar?

@kovboi konuyu madem sen actin bence ilk postta bildigin olaylari yazman daha mantikli bir olay olmaz mi?

PS: neyse burayi editliyorum kisiler kendileri paylassin
Arkadaşın dolandırıcı kguardedge iddialarına burada herkes Ömer'i bildiğince yorum yaptı.
Arkadaş bu konuyu gördüğünde kendi savunmasını veya iddiasını kendisi yapacaktır. Aksi takdirde iddiaların asılsız olduğunu bu konuda ki yorumlar ispatlayacaktır.

Zira iddia muhattabı çekinmeden burada konusunu açtı, iddia sahibine söz vermeme gibi bir durumumuzda bizim yok.

İşimiz olmayan her şeyi, herkesi günlerdir dinliyoruz ve ilgileniyoruz. @DragonSlayer ve @AleriyaSama ve yönetimde ki diğer yetkili arkadaşlarım günlerdir sizin görmediğiniz arka planda ki buna benzer çeşitli konularla uğraşıyor.

Bugüne kadar hiç kimseyi, hiç bir konu da direkt olarak bu şekilde savunmadığımı da burada en eskisinden en yenisine bir çok kişi bilir. Olaylara her zaman 2 taraf içinde şüphe ile yanaşırım. Terazimizin şaşmaması önemli. Ancak burada bildiğim ve emin olduğum @kovboi 'nin bu iddiaların kesinlikle muhattabı olmadığı, olmayacağıdır.

Adı geçen ve kGuardEdge'nin dolandırıcı olduğunu iddia ettiği kişiyi buraya konu altına tüm iddia ve elinde ki deliller ile açıklama yapmaya bekliyorum.

Arka planda @iMonarch ve @EfsaneSro 'nun ve diğer yönetici arkadaşlarında konu ile alakalı araştırmaları devam ediyor.

Konuyu takipte olacağım.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Kişinin e-posta adresi ve foruma üyeliğini bulduk.
Açıklama için konuya e-posta ve bu konu üzerinden davette bulunduk.

@MoonAngel

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
897
Ödül Puanları
93
Kguardedge ve YsgBilişim, bu iki firmanın birini dolandırmaya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Bu aynı şey gibi A101 beni dolandırdı BİM beni süründürdü gibi birşey 😂 A101 niye senle uğraşsın veya BİM'in senle ne alıp veremediği var 😂 İnsanların başarısını takdir etmek yerine karalamak daha kolay geliyor birde bunlara peşkeş çekenler yok mu insanı çileden çıkarır 😂

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,157
Ödül Puanları
303
İstediği paraya mı yapmadınız? Ücretsiz kurulum mu yapmadınız? Prosedürlerini mi düzenlemediniz? Ne yaptınız bu çocuğa arkadaşlar. :D
Bu nasıl bi kuyruk acısı. Sene olmuş 2024, halen daha bu şekilde saçma işler yapan, sorun, yanlış varsa bunu uygun yere, uygun şekilde açıklamayan geri zekalı insanlar kaldı mı.

Nerdeyse 10 yıla yakındır bu piyasanın içerisindeyim. Ömer'i ilk zamanlarımdan bilirim çünkü o zaman KGuard'ı 50₺'ye alırdık.
Devamında Sarko geldi. Bu insanların parayla, dolandırmayla işi yok. Hizmet iyi olsun, sundukları hizmeti sorunsuz teslim etme gayesindeler.

Her ikisi de arkadaşımdır, dostumdur. Sorduğum soru, yazdığım mesaj, taleplerim eksiksiz, cevapsız kalmadı, kalmayacaktır da bunu bilirim.
Gerek tek bir lafım ile, gerek yönlendirdiğim kişiler ile sorunsuz işlem yapılmıştır.

Yani, hangi kafa, hangi mantıkla bunu bu şekilde yazabiliyor. (Sanırım bir Twitch yayınında yazılmış.)

Ek olarak bahsi geçen diğer arkadaşı tanımıyorum, bilmiyorum. Ben burada aktifken kendisi yoktu, benden sonra gelmiş sanırım.

O yüzden onun işlemleri, satışı, karakteri, güvenilirliği vb. hakkında herhangi bir yorumum söz konusu olmamakla birlikte; forum içerisinde kendisinden alışveriş yapıp memnun kalmayan olmamış.

Ben zamanında bu forumdan bu ve türevi kişileri çatır çatır banlayıp, seslerini keserken bana çok kızıyordunuz. Taviz vermeyin.
Hepinizi öpüyorum ve seviyorum.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Valla guard satışı yapan biri nasıl dolandırabilir ben de anlamadım, sonuçta otomatik bir şekilde ödeme yapıp hizmet alıyorsun…

Kaldı ki @kovboi nin ben de böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. İthamı merak ettim. 😂

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,165
Ödül Puanları
113
Valla guard satışı yapan biri nasıl dolandırabilir ben de anlamadım, sonuçta otomatik bir şekilde ödeme yapıp hizmet alıyorsun…

Kaldı ki @kovboi nin ben de böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. İthamı merak ettim. 😂

Video Açıklamasına böyle yazmış
Silkroad Online Private Serverlarda gerçekleşen pek çok dolandırıcılıktan sadece ufak bir örnek. Burada bahsi geçen şahıslar malesef pek çok kişinin para kaybetmesine sebep olmuştur. Olaylarda etkilenen çoğu kişi Türkiye Cumhuriyetinde yaşamaktadır. Yurt dışında yaşayan kişilerin zararları umurlarında değildir. Video'da dolandırıcılara hakettiği küfür ve söylemler mevcuttur. Bu video bu zamana kadar dile getirmeye çalışıp, engellenen tüm mağdurlar adına yapılmıştır. İyi seyirler. Lütfen videoyu paylaşıp, en yakın arkadaşınıza izletiniz. Burada geçen düzende ciddi paralar malesef kaybediliyor. Bunun önünü almak için daha detaylı ve kapsamlı paylaşımlar yapılacaktır. Bu tarz içeriklerin ve problemlerin gün yüzüne çıkmasını istiyorsanız, lütfen twitch.tv/kalfastertr kanalını takip ediniz. Şimdiden teşekkürler ve iyi seyirler. Çekirdeklerinizi almayı unutmayın!

Böyle bir video yüklemiş.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@kovboi dolandırıcıdır :D bu ne demek ya bu adam gül gibi adam neresi dolandırıcı bunu söyleyen kişi ruh hastası kesin

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
589
Ödül Puanları
93
İDDİA 1

15:00

İDDİA: KGuardEDGE ekibi hiç demedi ki 1 yıllık ödediler falan diye.
CEVAP: Videoda o dakika kendi gösterdiği görüntüler zaten bu duruma cevap. Adam "Ömer 1 yıl der, düzelt orayı" diyerek bu sorunun bize gitmesini istememiş. Ayrıca biz soran herkese 1 yıllık ödeme geldiğini ve 1 yıllık bakiyesi olduğunu söyledik.

18:25

Erdem'in ses kaydı da buna ilk kanıt.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.