Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Satış "KGuardEDGE dolandırıcıdır" iddiası hakkında;

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,157
Ödül Puanları
303
Kardeşim kapı gibi vsroeditor.com var burada, nasıl böyle tipsiz, denyolara düşebiliyorsunuz anlamıyorum. Gelmiyor şöyle müşteriler ki ömrümü onların hizmetine adıyayım. :D

Bak yine sinirlendim, verin yetkiyi herkesi banlıcam. :D

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar! öncelikle kimse kusura bakmasın arkadaşın aramasıyla uyandım ve yeni giriş yaptım...
1. Olarak Olayın tamlarak ne olduğunu anlamaya çalışıyorum genel açıklamayı ozaman yapacağım...
2. Olarak KGuardEdge 'ile ilgiği herhangi bir yükümlülük burada asla yoktur.Bizler zamanında bir sorun yaşadımız için kendi aramızda ufak bir tartışma nedeni ile bayilimizi sonlandırdı..Ama dostlumuz devam etmekte...
3. Kguard Edge ve Norges onlinine muhabetini kısaca açıklamak girekirse diye birşey yazamıyorum detayları ile paylaşmam gerekicek bunun için biraz müsade istiyorum madem suçlanıyoruz bizlerde savunmamızı yapabilelim
@kovboi için herhangi bir yükümlülük veya bir sorunun olduğunu düşünmüyorum burada Mevcut TR Cihazımızın Barındığı Kabin Dönemde Norges Online İçin Aynı Kabinde Barınan Bir Fiziksel Cihazdı Türkiye dgn alt yapısında oluşan belli başlı nedenler ile biz o makineyi ordan geri çıkardık DGN yaşanana büyük kesinti zamanların kalan bir olaydı yanlış hayırlamıyorsam...Sonrasında Oyun Ovh olarak belli bir süre hayatına devam etti ve 12 ayında veya 13 ayında kapatıldı...
4. Yapılan ve ödenen anlaşmalar gereği KguardEdge den 1 Yıllık Guard Temin Edildi O Dönemler 4 yıllık olarak Konuşuldu Fakat Toplam beden Aynı anda gelmedi Bizlerde 1.Yıl olarak Temin Ettik ve 1+ !+ Olarak 4 yıl tamamlarız diye sahibi ile bu konuyu görüştük Oyun kapandıktan Sonrada Bunun Bir Uzatma Süreci Olamayacağından Dolayı Benimde Ya yazılı Ya Sözlü Söylediğim Kelime Şu Oldu İspatını Bunur Gönderirim Klan süreçlerinle ilgili Maxiguard Olarakta Yardımcı olurum sorun yok sonuşta sen bu ödemeyi yaptın ve benim sana bu hizmeti sunmam gerekir istediğin bir zaman proje açarsan Maxiguard Üzerinden Günlerini Farafımca Devam ettirebilirsin Aradaki Fark Tamamen Bana Ait Diye Belirtmiştim...(Bulur Birazdanda Atarım Bunun İspatını)Ömer Çolak İle İlgili Hiçbir Sorun Yok Burada)
5. Olarak Verdiğim hizmetinde arkakasındayım Bundan yanada Hiçbir zaman geri Durmadım.Vsro Org ta yılda 1 2 kez bu tip konular açılıyor Milletin ekmeğine yağ sürecek seyler için bir yorum yapmayacağım.
6. Olarakta yapılan anlaşmadının ögün nasıl arkasındaysamda bugunde arkadasındayım yaptığım işlerden asla bir sorun çıksın istemiyorum....Tüm Forum ve Yöneticilerinde Ömer 'den özür diliyorum Bu Olayında Gerekli Detaylı Açıklamalarını Mutlaka herzaman yaptımız gibi İspatları ile buraya paylaşacağım...

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,170
Ödül Puanları
113
Kardeşim kapı gibi vsroeditor.com var burada, nasıl böyle tipsiz, denyolara düşebiliyorsunuz anlamıyorum. Gelmiyor şöyle müşteriler ki ömrümü onların hizmetine adıyayım. :D

Bak yine sinirlendim, verin yetkiyi herkesi banlıcam. :D
Vipsro 😀

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
589
Ödül Puanları
93
İDDİA 2

20:00

İDDİA:
Yakın arkadaşın sana 5 yıllık ödendiğini söylüyor ve sen 1 yıllık ödediler şeklinde cevaplıyorsun. Peki bana neden gelip mesaj falan atmıyor, iletişime geçmiyorsun?
CEVAP: Kesinlikle haklı. Üzerinden zaman geçtiği için ne oldu ne döndü hatırlamıyorum. Belki iş ortağım hatırlar, müsait olduğunda ona soracağım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

İDDİA 3

20:57

İDDİA:
Siz bu parayı kırıştınız, emre bu parayı 5 yıllık olarak gönderdi.
CEVAP: Niye? Guardın parası zaten bana gelmiyor mu? Niye 1 yıllık verip 5 yıllık alma gereği duyayım?

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İDDİA 2

20:00

İDDİA:
Yakın arkadaşın sana 5 yıllık ödendiğini söylüyor ve sen 1 yıllık ödediler şeklinde cevaplıyorsun. Peki bana neden gelip mesaj falan atmıyor, iletişime geçmiyorsun?
CEVAP: Kesinlikle haklı. Üzerinden zaman geçtiği için ne oldu ne döndü hatırlamıyorum. Belki iş ortağım hatırlar, müsait olduğunda ona soracağım.
Seçkine sor kendiside hatırlıyorsa söyleceğine eminim Seçkin biz 4 yıllık satma taraftarı değil bak zaman geçiyor buna ne yapacağız diye seninle konuştuk bende maxi 1 yıl 1 yıl uzatırız diye cevapladım ama gidipte harici bir muhabet açmadım Ama bunun ödemesi parça parça ve sonradan tamamlandı seçkinde uzun süreli satış yapmak istemiyor gibisinden konuşuldu eğer ki hatırlıyorsa sorabilirsin Hatta guardtan ayrılış nedeninide iyi haırla seçkin bana konferansta ne dedi Ben bu piyasadan çok insanı sildim senide silerim kelimesi kullandı sebebi ise remo panele hipocard ın entegre edilmemesiydi bende dedeimki oyunlarımda remo kullanmayacak diye bir tutum sergilemiştim sonra sen aradın dedinki böyle bir yaptırımın sonuçları olur diyerek konferans yaptık ve onun sonucunda bayiliğimi bitirme kararı aldık ve seninlede bu konuda tartışmadık hiç bende norgese ya sesli yada yazı olarak merak etme projen olur veya bu sezon iki yaparsa maxiguardtan oldugu gibi ben devam ettirim süreci dedim zaten ödeme parça parçada olsa yapıldı

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
589
Ödül Puanları
93
Seçkine sor kendiside hatırlıyorsa söyleceğine eminim Seçkin biz 4 yıllık satma taraftarı değil bak zaman geçiyor buna ne yapacağız diye seninle konuştuk bende maxi 1 yıl 1 yıl uzatırız diye cevapladım ama gidipte harici bir muhabet açmadım Ama bunun ödemesi parça parça ve sonradan tamamlandı seçkinde uzun süreli satış yapmak istemiyor gibisinden konuşuldu eğer ki hatırlıyorsa sorabilirsin Hatta guardtan ayrılış nedeninide iyi haırla seçkin bana konferansta ne dedi Ben bu piyasadan çok insanı sildim senide silerim kelimesi kullandı sebebi ise remo panele hipocard ın entegre edilmemesiydi bende dedeimki oyunlarımda remo kullanmayacak diye bir tutum sergilemiştim sonra sen aradın dedinki böyle bir yaptırımın sonuçları olur diyerek konferans yaptık ve onun sonucunda bayiliğimi bitirme kararı aldık ve seninlede bu konuda tartışmadık hiç bende norgese ya sesli yada yazı olarak merak etme projen olur veya bu sezon iki yaparsa maxiguardtan oldugu gibi ben devam ettirim süreci dedim zaten ödeme parça parçada olsa yapıldı
Buna Seçkin cevap yazar müsait olunca, benim hafızam böyle ayrıntıları tutmaya pek yetmiyor.

İDDİA 4

33:28

İDDİA:
Madem sizi de dolandırmış, bu adam neden discordunuzda Approved User?
CEVAP: Approved User bir yetki değil, sadece kanala mesaj yazabilmesi için oyun piyasasında olan insanlara verilen bir rol. Aynı dakikalarda yukarıda gözüken Reseller ise bir yetkidir ve bizim güvendiğimiz insanlardan olduğu anlamına gelir. Approved User listesindekilerin çoğunu tanımıyoruz bile.

Zaten başka da bir iddia yok gördüğüm kadarıyla. Herif, kendisini dolandırandan çok bana kin beslemiş...

Velhasılı;
Neticede ortada bilip de olaya burnumuzu sokmamış olmamızın sonuçlarını yaşamış oluyoruz. Videodaki arkadaşın da söylediği gibi başka vukuatları da duyduk. Tek duyan da ben değilim. Bu kadar açık ve net kanıtları sunulmuş bir olayda kendi kendisini savunan bir konu açmasını bekleyip orada destek olmayı planlamak bizim hatamızmış.

Videodaki arkadaş mağdurdur. Ettiği küfür, hakaret ve tehditlerin zaten bu durumda bir hükmü yoktur. Sadece üzülüyorum.

Diğer iddiaları zaten tek tek cevapladım. Başka sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Herkese iyi forumlar diliyorum çok fazla demogoji ve polemik konularına dahil olmayı sevmediğim için beni arka planda olanlar bilir genelde yukarıda bana cevap hakkı doğan bazı konular var aşağıda bunlara yer vericem.

Öncelikle Emre ile aramızda ticari veya kişisel olarak bir olumsuz durum yok bahsettiği gibi RemoPanel markasını yöneten Cihan'a o dönem uygulamaya çalıştığı bir ambargo aynı şekilde benimde ona yanlış yapıyorsun buna devam edersen daha önce bu piyasadan sildiğim çok kişi var seninle de savaşabiliriz ama bu yolu seçmediğimiz için Ömer ile ortak bir proje geliştirdik ve tamamen şeffaf yönetime odaklandık diyerek cümleyi tamamladım sen eksik bırakmışsın ben tamamlayayım istedim.

Hipocard konusuna gelirsek Sefa ile zaten bu konu ayrıca konuşuldu. Cihanla görüşüp entegrasyon için anlaşma yapmak istemişler Cihan'da ben dosya teslim ediyorum entegrasyonu istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz demiş. Bu diyalogun arasında Emre kendine göre bu konuda bir söz hakkı sahibi olmuş ve bizim ile çalışan bir müşteriye RemoPanel kuramazsın ambargosu oluşturmaya çalışmış şeffaf yönetim sürdürdüğümüz için konuyu direk Emre ile birebir konuşarak sonrasında Sefa ilede tekrarlayarak kapattık. Bayii anlaşmasını kendisi benim hitamlarımdan dolayı iptal etmek istedi Ömer onayladı ve bayii süreci bitti.

Gelelim bir diğer konuya Norges adı altında Emre bizim ile iletişimini geliştirmek isterken sürekli bu müşteriden bahsetti 5 yıl guard kapasite satışı yapacağını karşı tarafın parasının çok olduğunu dile getirdi biz Ömerle bu kadar uzun süreli bir satışın bize uzun vadede zarar oluşturabileceğini düşündüğümüz için her zaman 1 yıl odaklı davranmaya çalıştık ama Emre ile ilerleyen diyaloglarımızda 5 yıl satın almak istiyor gayesi devam ettiği için o dönemin değerine göre 50000TL bir fiyat çıkardık ve bu paranın bir kaç hafta bize geçmesini bekledik sebepler farklı diyaloglar ve bize geçmeyen bir ödeme sonucuna ulaştık durumu Ömer takip ettiğinde bize geçmeyen bir ödeme olduğu için 1 yıl anlaşmasına geri dönerek Emreye 2k kapasite 1 yıl fiyatı çıkartarak bizim ile kurduğu anlaşma bu şekilde sonlandırıldı. Norges isimli arkadaş herhangi bir şekilde bizim ile diyalog kurmadı bu konuda zaten bir diyalog içinde olsaydık bu kadar belirsiz konuşmalar geçmezdi bunun herkes farkındadır.

Ayrıca biz hizmet olarak 1 yıllık guard hizmetini sağlayarak günü sonlandığında hizmetimiz otomat çalıştığı için kapasitesi tekrar ücretsiz sunduğumuz 100 kapasiteye geri düştü müşteri zaten bundan sonra fark etti tahminen anormal bir durum olduğunu bizle hiç diyalog kurmadığı için tahminen oda farkında değildi diye düşünüyoruz.

Geçtiğimiz aylarda kendisi ile discord üzerinden bir görüşme sağladık yazılı olarak bize Emre ile arasındaki tüm diyalogları kanıt olarak gönderip ben 5 yıllık anlaşma yapmıştım hizmetim neden sonlandırıldı durumuna getirdi.Bize kanıtlar geldiğinde kendisine teşekkür ederek bizde bu duruma göre aksiyon alacağımızı dile getirdik ama durum herhangi bir platformda tartışmaya açılmadı bizde açılacağı günü sabırla bekledik sonuçta ortada bir hitam var ve burada dolaylı yoldan bizde meshul durumdayız.

Emreyi suçlamıyorum bu anlattığım dışında Norges ile arasında bir konu geçtiyse konuya eklerse bizde aydınlanalım.

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Herkese iyi forumlar diliyorum çok fazla demogoji ve polemik konularına dahil olmayı sevmediğim için beni arka planda olanlar bilir genelde yukarıda bana cevap hakkı doğan bazı konular var aşağıda bunlara yer vericem.

Öncelikle Emre ile aramızda ticari veya kişisel olarak bir olumsuz durum yok bahsettiği gibi RemoPanel markasını yöneten Cihan'a o dönem uygulamaya çalıştığı bir ambargo aynı şekilde benimde ona yanlış yapıyorsun buna devam edersen daha önce bu piyasadan sildiğim çok kişi var seninle de savaşabiliriz ama bu yolu seçmediğimiz için Ömer ile ortak bir proje geliştirdik ve tamamen şeffaf yönetime odaklandık diyerek cümleyi tamamladım sen eksik bırakmışsın ben tamamlayayım istedim.

Hipocard konusuna gelirsek Sefa ile zaten bu konu ayrıca konuşuldu. Cihanla görüşüp entegrasyon için anlaşma yapmak istemişler Cihan'da ben dosya teslim ediyorum entegrasyonu istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz demiş. Bu diyalogun arasında Emre kendine göre bu konuda bir söz hakkı sahibi olmuş ve bizim ile çalışan bir müşteriye RemoPanel kuramazsın ambargosu oluşturmaya çalışmış şeffaf yönetim sürdürdüğümüz için konuyu direk Emre ile birebir konuşarak sonrasında Sefa ilede tekrarlayarak kapattık. Bayii anlaşmasını kendisi benim hitamlarımdan dolayı iptal etmek istedi Ömer onayladı ve bayii süreci bitti.

Gelelim bir diğer konuya Norges adı altında Emre bizim ile iletişimini geliştirmek isterken sürekli bu müşteriden bahsetti 5 yıl guard kapasite satışı yapacağını karşı tarafın parasının çok olduğunu dile getirdi biz Ömerle bu kadar uzun süreli bir satışın bize uzun vadede zarar oluşturabileceğini düşündüğümüz için her zaman 1 yıl odaklı davranmaya çalıştık ama Emre ile ilerleyen diyaloglarımızda 5 yıl satın almak istiyor gayesi devam ettiği için o dönemin değerine göre 50000TL bir fiyat çıkardık ve bu paranın bir kaç hafta bize geçmesini bekledik sebepler farklı diyaloglar ve bize geçmeyen bir ödeme sonucuna ulaştık durumu Ömer takip ettiğinde bize geçmeyen bir ödeme olduğu için 1 yıl anlaşmasına geri dönerek Emreye 2k kapasite 1 yıl fiyatı çıkartarak bizim ile kurduğu anlaşma bu şekilde sonlandırıldı. Norges isimli arkadaş herhangi bir şekilde bizim ile diyalog kurmadı bu konuda zaten bir diyalog içinde olsaydık bu kadar belirsiz konuşmalar geçmezdi bunun herkes farkındadır.

Ayrıca biz hizmet olarak 1 yıllık guard hizmetini sağlayarak günü sonlandığında hizmetimiz otomat çalıştığı için kapasitesi tekrar ücretsiz sunduğumuz 100 kapasiteye geri düştü müşteri zaten bundan sonra fark etti tahminen anormal bir durum olduğunu bizle hiç diyalog kurmadığı için tahminen oda farkında değildi diye düşünüyoruz.

Geçtiğimiz aylarda kendisi ile discord üzerinden bir görüşme sağladık yazılı olarak bize Emre ile arasındaki tüm diyalogları kanıt olarak gönderip ben 5 yıllık anlaşma yapmıştım hizmetim neden sonlandırıldı durumuna getirdi.Bize kanıtlar geldiğinde kendisine teşekkür ederek bizde bu duruma göre aksiyon alacağımızı dile getirdik ama durum herhangi bir platformda tartışmaya açılmadı bizde açılacağı günü sabırla bekledik sonuçta ortada bir hitam var ve burada dolaylı yoldan bizde meshul durumdayız.

Emreyi suçlamıyorum bu anlattığım dışında Norges ile arasında bir konu geçtiyse konuya eklerse bizde aydınlanalım.
Konuyla ilgili Kendisine Yazdım Dönüş Bekliyorum Seçkin Umarım Dönüşünden Sonrada Konu Aydınlığa Kavuşacaktır...Ben Şu Kelimeyi Kendisine Kullandım... '''Biz KguardEdge ile olan bayiliğimizi Sonlandırdık.Bundan sonra Sezon 2 veya Başka Bir Proje Yaparsan Gerekli Aradadi Farkları Ben Ödeyerek Hizmetini Kesinti Olmadan Devam Ettirim O Konuda Şüpen Olmasın Diye''' Ama şuan sadece geri dönüş bekliyorum bu konu seslide olmuştu çünkü

Dorth

.
Alınan Beğeni
245
Ödül Puanları
43
Kguardedge ve YsgBilişim, bu iki firmanın birini dolandırmaya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. Bu aynı şey gibi A101 beni dolandırdı BİM beni süründürdü gibi birşey 😂 A101 niye senle uğraşsın veya BİM'in senle ne alıp veremediği var 😂 İnsanların başarısını takdir etmek yerine karalamak daha kolay geliyor birde bunlara peşkeş çekenler yok mu insanı çileden çıkarır 😂
Ne Diyon abim :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.