Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü kurulu sunucuyu kaldırıp başka cap kurmak istiyorum

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Selam sevgili ve başınızın belası dostlarım,
bildiğiniz üzere geçen gün videodan 120 cap kendi bilgisayarıma kurduk.sayenizde.
bunu başardım.yalnız kullandım 1 gün çok eksik hata ve sıkıntıları olduğunu fark ettim.
ben ticari olarak yapmak niyetinde değilim.şu an için diyelim.gaza getiren olmazsa:))
neyse dedim biraz keyif yaparım hemde burayıda sevdim YEMİNLEN.
dedim bunlar varken bana destek olurlar.bende biraz bu virüs bahanesiyle hem bişeyler öğrenmiş zaman geçirmiş olurum.
şimdi asıl meseleye gelince?
kurdugum 120 cap denemelik için iyi idi.ben 140 cap ironsro 3.2 versiyonludu sanırım bişey indirdim.
belki çalışıyor belki çalışmıyor.istediğim şeyler belli burda başka sitelerin reklamınıda yapmak istemem..
unigesi bol olan bize sıkıntı yaratmayacak kendi bilgisayarımda kullancagım ve sizin kafanızı şişirmeyecek(benden kurtuluşunuz yok) bir şey istiyorum
böle kendi kendine unige atsın.biz event yapalım.kendimce:))unige atıp keseyim.battle arena yapayım.arada 2 arkadaş bana bağlansın.biraz keyif yapalım diyom.
sizde gelin:)kafam eser banlarım:))
neyse yardımlarınızı bekliyorum.şimdi sitemi silip bu 140caplı olanı nasıl kuracam bana yol gösterin.
önce sistemekinden kurtulmak lazım diyorum.başımıza iş almayalım.
hepinize teşekkürler.istanbuldayım birgün bi alem yapalım.çay kahve içelim.böle yazarak nereye kadar:)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Adamın kafasını deliye döndürdüşmüşsünüz ya.

SQL'den DB'leri değiştirmen ve yeni client'e ipinput ile sunucu ip ve port girmen, devamında start'a basman yeterli.

ServerFiles içerisinde değiştireceğin hiç bir şey yok. 150 Cap kurmayacağın için 120 Cap datası diğer tüm fileslarına yetecektir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
videoyuda kaldırmışlar.neyse deneyecez yapmayı.140 cap ironsro indridim.şimdi videoda 3 parça vardı bunda 4 parca var..aşgıda resmi yükledim.account,log,shard ve üstteki ismide açayımmı?ne diyorsunu.?

Ekli dosyalar

• 4lu.jpg
    4lu.jpg
    26.2 KB · Görüntüleme: 13
Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Selam sevgili ve başınızın belası dostlarım,
bildiğiniz üzere geçen gün videodan 120 cap kendi bilgisayarıma kurduk.sayenizde.
bunu başardım.yalnız kullandım 1 gün çok eksik hata ve sıkıntıları olduğunu fark ettim.
ben ticari olarak yapmak niyetinde değilim.şu an için diyelim.gaza getiren olmazsa:))
neyse dedim biraz keyif yaparım hemde burayıda sevdim YEMİNLEN.
dedim bunlar varken bana destek olurlar.bende biraz bu virüs bahanesiyle hem bişeyler öğrenmiş zaman geçirmiş olurum.
şimdi asıl meseleye gelince?
kurdugum 120 cap denemelik için iyi idi.ben 140 cap ironsro 3.2 versiyonludu sanırım bişey indirdim.
belki çalışıyor belki çalışmıyor.istediğim şeyler belli burda başka sitelerin reklamınıda yapmak istemem..
unigesi bol olan bize sıkıntı yaratmayacak kendi bilgisayarımda kullancagım ve sizin kafanızı şişirmeyecek(benden kurtuluşunuz yok) bir şey istiyorum
böle kendi kendine unige atsın.biz event yapalım.kendimce:))unige atıp keseyim.battle arena yapayım.arada 2 arkadaş bana bağlansın.biraz keyif yapalım diyom.
sizde gelin:)kafam eser banlarım:))
neyse yardımlarınızı bekliyorum.şimdi sitemi silip bu 140caplı olanı nasıl kuracam bana yol gösterin.
önce sistemekinden kurtulmak lazım diyorum.başımıza iş almayalım.
hepinize teşekkürler.istanbuldayım birgün bi alem yapalım.çay kahve içelim.böle yazarak nereye kadar:)
Bu video yardımcı olacaktır diye düşünüyorum

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
dostlarım.ironsro kurulumuna başladım yalnız sql de ip değişmek istedim sadece 1 ile başlayan ip istiyor.yerel ağ ipisi dışında 2 ile veya başka rakamla başlayan bir ip yazdırmıyor.hamachi ipi benim 2 ile başlıyor.buna nasıl açıyoruz. yoksa herşeyi tekrar buna göre yapacaz.başınızın belası geldi:)resim aşagıda

Ekli dosyalar

• ip.jpg
    ip.jpg
    60.5 KB · Görüntüleme: 12
Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
ip olayını çözdüm.dosya içinde ip değişim diye bişey koymuşlar.hamachi ipini yazıyon convert ediyor.-ile başlayan bir rakamlar verdi.onu kayıt ettim:)

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
ben bu ironsroyu kuramadım karmaşık bişey bu.dosyalr bir yerde değil.dagınık bişekilde kurmuşlar.videodaki adamın dediğinin bazıları burda farklı:)bende bunu yapayımbende video çekecem.en ince ayrıntısına kadar kör cahiller buraya diye başlık atacam:)yapamadım demek yok diyecem.ah ettim.:))ama bana bir el lazım bunu çözmeye.yada 140 cap şöyle sağlam yokmu kurayım bilgisayarıma oynayım.neyse emeğimiz çay kahve yemek ısmarlarız.önemli olan burda birlikte başarmak.1 elin nesi var(benim elimde bişey yok)2 elin sesi var.yardım gelirse kral oluruz...

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
ben bu ironsroyu kuramadım karmaşık bişey bu.dosyalr bir yerde değil.dagınık bişekilde kurmuşlar.videodaki adamın dediğinin bazıları burda farklı:)bende bunu yapayımbende video çekecem.en ince ayrıntısına kadar kör cahiller buraya diye başlık atacam:)yapamadım demek yok diyecem.ah ettim.:))ama bana bir el lazım bunu çözmeye.yada 140 cap şöyle sağlam yokmu kurayım bilgisayarıma oynayım.neyse emeğimiz çay kahve yemek ısmarlarız.önemli olan burda birlikte başarmak.1 elin nesi var(benim elimde bişey yok)2 elin sesi var.yardım gelirse kral oluruz...
Takıldığın yeri yazarsan yardımcı olayım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Takıldığın yeri yazarsan yardımcı olayım.
dostum ip ne yapacaz.192.168.1.27 mi yapayım yoksa ip convert diye bir şey var.oradanmı yapayım.ama bu seferde hamachi olayı nasıl olacak?ip değişmekten bıktım usandım.istediğim şey bana sorun çıkartmayan güzel bir silkroad bilgisayarıma kurmak eğlenmek.1-2 arkadaşıda alır keyif yaparız.neysehakkı vereyim ne yapayım.yaz yaz nereye kadar:)bak bu forumdakiler çok çalışkan.atik.birçok programı gördüm.çok hoşuma gitti.bende size destek olmak isterim.ama böle anca yük oluyorum.bana şöyle güzel bir silkroad yükleyelim.zaten kendimce oynayacam.rica ediyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.