Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Logger ve Extra Program

• Konbuyu başlatan Üye silindi 614
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 614

indirdiğiniz linkteki dbleri kurun ve ekteki dbleri kurun programı açın çalışır sorunsuz otomatik lisans yapmayı bulamadım lisans yapamıyan olursa ip versin lisans yapıp exe dosyasını tekrar upload edeyim veya lisans nasıl yapılır diye video çekeyim

Lisans gerekmiyebilir belki test etmeniz lazım :D

IyWobab.jpg

İndirme Link=
Download Link=

Ekli dosyalar

• EkDatabase.rar
    2.9 MB · Görüntüleme: 117
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 614

Ve sizlere soru soran bot phbot engeli için tabi engel değil aslında basit soru soruyor her yerde plugin mevcut direk soruları cevaplatırsınız fakat eğer prosedur bilginiz varsa proseduru değiştirirsiniz güzel birşeyler ortaya çıkar veya guardınızda opcode engelleme özelliği varsa phbot opcode falan engellersiniz çözersiniz
658
659

Ü

Üye silindi 614

Bot testleri kaldığı yerden devam ediyor :D cezalandırıldığım gibi paylaşacam :D
yemek yemeğe gitmiştim unuttum devam etmeyi :D

Ve Ceza olarak şehre ışınladı gitti o gittiğim yollara harcadığım dakikalar güzel bi ceza bence :D :D

660

661

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 614

Link Eklenmiştir içinde database mevcuttur sakın kendinize database oluşturmayın ayrı bir tane programdan
Otomatik lisans vermeyi bulamadım eğer lisans hatası alırsanız elle lisans ayarlamasını video ile gösteririm iyi oyunlar dilerim
Download link Added
Sorry google translate

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ayarlayamadım hata alıyorum lisans hatası galiba rica etsem baka bilirmisn

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.