Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Media Klosörünü Media.pk2 Nasıl Atabilirim ??

OKYANUS

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Media Klosörünü Media.pk2 Nasıl Atabilirim ??

Çözüm
Direkt klasörü atarsan klasör içeriği değişir. Klasörün içindekileri hedef konuma sürüklemen yeterli.
Tekrar yazıyorum... klasör olarak atmamalısın... içindekileri hedefe sürüklemelisin... kaydetmene gerek yok! Sürükle bırak, sonra kapat.
Media şifresi konuda mevcut

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,914
Ödül Puanları
213
Direkt klasörü atarsan klasör içeriği değişir. Klasörün içindekileri hedef konuma sürüklemen yeterli.
Tekrar yazıyorum... klasör olarak atmamalısın... içindekileri hedefe sürüklemelisin... kaydetmene gerek yok! Sürükle bırak, sonra kapat.

Oyla 0
Çözüm

OKYANUS

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

f10 daki ıtemleri düzenledim nereye atmam gerek txtleri ?

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,914
Ödül Puanları
213
oraya attım fakat yine gameserver açılırken hata veriyor
Düzenlerken nasıl bi düzenleme yaptınız.. hangi tablolarda ve hangi txt'lerde işlem yaptınız ?
VsroNpc programını mı kullandınız yoksa manuel olarak ekleme mi yaptınız?
Sorun yaşadığınızda bu gibi detayları vermeniz çözüme daha hızlı ulaştıracaktır.
Ekran alıntısındaki hataya göre yanlış ekleme var.

Oyla 0

OKYANUS

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Düzenlerken nasıl bi düzenleme yaptınız.. hangi tablolarda ve hangi txt'lerde işlem yaptınız ?
VsroNpc programını mı kullandınız yoksa manuel olarak ekleme mi yaptınız?
Sorun yaşadığınızda bu gibi detayları vermeniz çözüme daha hızlı ulaştıracaktır.
Ekran alıntısındaki hataya göre yanlış ekleme var.
Ben Server Manager İle Yaptim F10 Pet Yerine STAFF Ekledim Denemek İçin Sonra DB Media Oluştur Dedim Direk Olduğu Konuma Media Klosörü Çıkarttı.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,914
Ödül Puanları
213
Bu tablolara ekleme yapılmalı.
1672431345963.png

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.