Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Mesaj Sistemiyle Karakter İsmi Değiştirme

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Aynen katılıyorum ve ekleme yapmak istiyorum karakter bir guilde ise veya akademi yani karakterin isminin geçtiği tüm birlikler. Sizin yaptığınız sistem ile sadece refchardan isim değiştiriyorsa karakter oyuna girdiğinde dc yiyecektir.
Aslında bunu SRO_VT_SHARD veritabanında ki _RenameCharNameByID prosedürüne bağladım ve prosedürün içeriği de çoğu şeyi UPDATE ediyor,
1.PNG
Clean DB'de mevcut Guild ve CharName değiştirme scrollu var ama item çeşidi time service olduğu için ancak bu itemi NPC ye vererek değişim sağlanabiliyor ve bu da VSRO'da destekli değil, bu sistem CSRO'da stabil çalışmaktadır yeni isim yazma penceresi açılıyor ve yeni isim yazıldığı zaman sistem otomatik return attırıyor ve çalıştırdığı prosedür _RenameCharName ve _RenameCharNameByID prosedürleridir. Şu an bir sorun göremedim ama uzun süreli denenmesi gerekiyor yine bir sorun çıkarırsa bunu da burda belirteceğim.

Birşey daha fark ettim yanlış değilse ismin önüne '@' karakteri koyulunca yine bu prosedür devreye giriyor.
2.PNG

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.