Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Mob Bsr ve uzantıları Ekleme/Değiştirme

Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Merhabalar,
İlgimi çeken bir mob görünümü oldu, treasure chest box.
Kullandığım data'da olmadığı için Niva'dan bsr'yi buldum ve uzantılarını ekledim.
Uzantılardan kastım (datadaki ".bsr .bmt .bms .ddj" ve particlesdeki ".efp")
Bu sırada Niva'nın characterdata_xxx'lerinden hangi mob'a nasıl verdiklerinide buldum.
Rich (BB code):
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Bunu Niya Guard'da "mob\taklamakan\bonesoldier.bsr" olan yeri (item\etc\treasure_chest_box.bsr) olarak değiştirdim.
SQL'den _RefObjCommon da aynı işlemi yaptım.
Sonuç hüsran, client crash oluyor.

Belki eksik yaptığım bir yer olabilir. Konuda bilgisi olanlara bırakıyorum.
Hayırlı cumalar.

Son düzenleme:

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Aynı sorunu bende yaşamıştım. Bsr bms ddj vs. adlarını box.bsr olarak değiştiriyorsun fakat client senden bonesoldier.bsr adında istiyor. Bunun için değiştirdiğin bsryi txt ile aç adlarını txt içindede değiştir dene ama yedek almayı unutma daha önce denemedim

Oyla 0
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Aynı sorunu bende yaşamıştım. Bsr bms ddj vs. adlarını box.bsr olarak değiştiriyorsun fakat client senden bonesoldier.bsr adında istiyor. Bunun için değiştirdiğin bsryi txt ile aç adlarını txt içindede değiştir dene ama yedek almayı unutma daha önce denemedim
Şimdi sen diyorsun ki box.bsr'de yazılı olan .bmt .bms .efp'lerin adlarını bonesoldier olarak değiştir. Ama o şekilde bonesoldier .bmt .bms ve .efp'yi kullanır yani görünümü yine bonesoldier olarak kalır.
Hatta konum olarak item\etc olduğu için o .bms/t .efp'leri bulamaz ve hata verir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
746
Ödül Puanları
93
Sorun çözülmüştür.
characterdata_xxx'de "item\etc\treasure_chest_box.bsr" yerine yanlışlıkla "item\etc\teasure_chest_box.bsr" yazmışım.
Konu ile ilgili paylaşım yapmayı düşünüyorum. ?

Oyla 0

yavuz61

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhaba kolay gelsin herkese yardımınız istedigim bir konu var oyunda alınan itemlerin fiyatlarını degiştiritiyorum ama oyuna yansımıyor farklı clienden acıtıgımda ise o clientin ücretleri ve yerleştigi satıcılar cıkıyor yanılmıyorsam oyunda bunu yapıyorum ama databasede yapmadım için cakışma oluyor databasede nerde düzeltme yapabilirim yardım lütfen

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.