Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Mob Slot değiştiriyorum ama yoğunluğu ayarlayamıyorum.

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Merhabalar, samarkandda centrial asiadaki mobların hepsini değiştirmek istiyorum. normal ve clonları yeni moblarla değiştirdiğimde ve alttaki queryi (forumdaki bir arkadaşımızın konusundan aldım.) uyguladığımda moblarda çok yoğunluk oluyor. Nasıl çözebilirim?

USE SRO_VT_SHARD

declare @minLv int = 99
declare @MaxLv int = 100
declare @MaxSpawn int = 5 -- Maximum 6-7 yapmanız yeterli olacaktır
declare @respawnTimeMin int = 0 -- Saniye
declare @respawnTimeMax int = 0 -- Saniye
declare @nMRadius int = 15 --Mobun Spawn olağı yarı çap
declare @nMGenerateRadius int = 30 -- Mob spawn olduktan sonra gezeceği yarı çap

begin
--select D.*
update D set dwDelayTimeMin = @respawnTimeMin, dwDelayTimeMax = @respawnTimeMax, dwMaxTotalCount = @MaxSpawn, nRadius = @nMRadius, nGenerateRadius = @nMGenerateRadius
from _RefObjCommon as A
inner join _RefObjChar as B on A.Link = B.ID and A.CodeName128 like 'MOB%' and A.Rarity = 0 and B.Lvl between @minLv and @MaxLv
inner join Tab_RefTactics as C on C.dwObjID = A.ID
inner join Tab_RefNest as D on D.dwTacticsID = C.dwTacticsID and D.dwMaxTotalCount > 0 and D.dwDelayTimeMin >= 0 and D.nRadius > 0 and D.nGenerateRadius > 0
end

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,884
Ödül Puanları
213
Program da ne gibi bir sorun var? Bahsederseniz güncelleyelim.

Konuda ki soruna gelecek olursak. Mob slotlarını farklı moblar ile değiştirdiğiniz için o kodu okutmanız level aralığına göre sizi yoğunlaştıracaktır.
@MaxSpawn değerini 3 yapıp deneyin.
Bu query level aralığına göre değişim yapar, bunu bilin.
nRadius ve GenerateRadius özellikleri eklenebilir.
O zaman tadından yenmez.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,884
Ödül Puanları
213
Programda ne gibi sorunlar var söylerseniz tekrardan v3 olarak yayınlayabilirim
Ben sorunla karşılaşmadım fakat ek olarak şunlar olabilir..
1- Filtreleme yaparken sadece uniqueleri seç var.. uniqueleri seçme(dahil etme) özelliği de eklenebilir. Mevcut şekilde Qin Shi Tomb uniquelerini etkileyebiliyor.
2- Mobların gezme alanı ve spawn olma alanı düzenlenebilir şeklinde eklenebilir.

Oyla 0

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Ben sorunla karşılaşmadım fakat ek olarak şunlar olabilir..
1- Filtreleme yaparken sadece uniqueleri seç var.. uniqueleri seçme(dahil etme) özelliği de eklenebilir. Mevcut şekilde Qin Shi Tomb uniquelerini etkileyebiliyor.
2- Mobların gezme alanı ve spawn olma alanı düzenlenebilir şeklinde eklenebilir.
uniqueleri şeç e tıklanırsa sadece üniqleri getirir tıklanmazsa hiç bir şekide uniq sonuçlarını getirmez

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
#Konu'daki önermelerin sorunu çözdüğü umut edilerek çözüldü olarak işaretlendi.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.