Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Mob spawn crash

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar,

Bir kaç gündür üzerinde durmama rağmen çözebilmiş değilim. Size bir danışayım dedim.
Arabia uniqlerini eklemiştim fakat 3-5 tanesinde sıkıntılar var sıkıntı farklılık gösterebiliyor. Ama hepsi aynı sonuca çıkıyor yani crash oluyor. Spawnladığım zaman.
Mesela örnek klooud’u spawnlıyorum oyuna saçma sapan değişik bir uyarı veriyor tamam diyince carsh oluyor.
Başka bir crash olan uniquede de mesela spawnladığım zaman oyun 1-2 saniye takılıyor donup kalıyor hata felan vermeden crash oluyor.
Şimdi ben bunu nasıl düzeltebilirim ? Neden böyle yapar ? Bu arada o hata verdiği ekran uyarısını eve geçince atıcam ama bişey anlaşılcak gibi bir hata değil.

Yardımcı olabileceklere teşekkürler

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Client hata veriyorsa sorun particles ve data ile alakalıdır.

GS herhangi bi hata vermiyorsa sorunu direkt clientinde ara.
Crash yemenin sebebi clientinde eksik olan dosyalardan kaynaklanır.
iSro'dan data ve particles'te bulunan arabia moblarının tüm dosyalarını çek ve kullan sorunun çözülür.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Data map particles music hepsi isro acaba diyorum farklı uzantılardamı ekledi client içine öyle attı felan mı bu çektiğim uniqueler zaten dataya bişey eklemedim isro oldugu için
Ayrıyetten hata felan yok zaten %90 client kaynaklı bişey dump dosyasınıda atıcam akşam ben çözemedim çünkü

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
hep anlamsız sorunlar çıkıyor sanada anasını satayım :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Ben alıştım artık ama seviyorum ya hatalarla uğraşmayı ? Eğlenceli oluyor zevk almasını bilirsen ??

Oyla 0

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
93
Spawn etmiş olduğun uniqueyi veya mobu consol dan loadmonster dediğinde de aynı hatayı alıyorsanız refobjcommondan yola çıkabilirsiniz bsr notepaad ile değil windowsun not defteri ile açın adımları takip edin eleştirin eksik ne varsa çek skill efektleri doğru yere eklendiğinden emin ol skilleffect.txt de

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
karkadann Uniquesi mesela bir kaç saniye donuyor crash olunca oluşturduğu dump bu ;

Ekli dosyalar

• 3N[2020-01-09 20-06-52]_22_22 Asteria_Wolwec.dmp
    51.4 KB · Görüntüleme: 7
Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,579
Ödül Puanları
113
Aynı sorunu eklemeye çalışırken bende fark etmiştim. Data.pk2 deki uzantıları yüzünden patlıyordu sanırsam büyük ihtimal animasyon kısmında problem vardı.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Aynı sorunu eklemeye çalışırken bende fark etmiştim. Data.pk2 deki uzantıları yüzünden patlıyordu sanırsam büyük ihtimal animasyon kısmında problem vardı.
Dump'da da bms uzantıları yazıyor ama nasıl yapıcaz ki

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.