Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Mob spawn crash

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar,

Bir kaç gündür üzerinde durmama rağmen çözebilmiş değilim. Size bir danışayım dedim.
Arabia uniqlerini eklemiştim fakat 3-5 tanesinde sıkıntılar var sıkıntı farklılık gösterebiliyor. Ama hepsi aynı sonuca çıkıyor yani crash oluyor. Spawnladığım zaman.
Mesela örnek klooud’u spawnlıyorum oyuna saçma sapan değişik bir uyarı veriyor tamam diyince carsh oluyor.
Başka bir crash olan uniquede de mesela spawnladığım zaman oyun 1-2 saniye takılıyor donup kalıyor hata felan vermeden crash oluyor.
Şimdi ben bunu nasıl düzeltebilirim ? Neden böyle yapar ? Bu arada o hata verdiği ekran uyarısını eve geçince atıcam ama bişey anlaşılcak gibi bir hata değil.

Yardımcı olabileceklere teşekkürler

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Ozaman şöyle yap verdiğim clientin datasından res klasöründen arabia mob bsrlerini aynı şekilde prim klasöründeki uzantılarını da komple kendi data dosyana aktar.
Tamam öyle yapıyım akşam denicem teşekkür ederim dediğin gibi o bsr uzantılarında bir problem var büyük ihtimal

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Evet, Gerekli client'den uzantıları çektikten sonra spawn sorunu düzelmiştir.
Teşekkürler.

#Konu kilit

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Dedik dedik anlamadın.
Bari sorunsuz çalışıyorsa arabia unique diye konu paylaşta sevinelim :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Dedik dedik anlamadın.
Bari sorunsuz çalışıyorsa arabia unique diye konu paylaşta sevinelim :D
Anlamamazlık söz konusu değil ? Bsr uzantılarını farketmeden önce de clientte bir eksiklik olduğu kesindi başka sebebi olamazdı crash vermesinin. Dump dosyasında da uzantı yazıyordu fakat hem bsr nin hem de dump kaydındaki uzantı hatalarının uzantılarının hangi konumda olduğunu bilmiyordum. Yine bir şey öğrenmiş oldum ?
İşim gereği çok yoğunlaşamıyorum. Eğer fırsat bulursam paylaşırım. 5-10 dk test edebildim sadece

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.