Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

cSRO Paylaşım New Edit Db - Client Csro-r [2022] ~ Renewed v1.3

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
sql 2019 kurdum ama diğer herşeye yabancıyım kuruluma yardımcı olablıcek varmı?

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Global manager cant connect to account db hatası veriyor machine manager ve diğerleri acilmiyor yardım edin lutfen

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
Global manager cant connect to account db hatası veriyor machine manager ve diğerleri acilmiyor yardım edin lutfen
wwwroot dan BillingDosyalarını kontrol et ardından iss ayarla ODBC ayarla ardından depde aç'de butun managerleri ardından datayı server klasörüne çıkar daha sonra filteri ayarla sql serverini sonra oyuna giriş yapabilirsin.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
wwwroot dan BillingDosyalarını kontrol et ardından iss ayarla ODBC ayarla ardından depde aç'de butun managerleri ardından datayı server klasörüne çıkar daha sonra filteri ayarla sql serverini sonra oyuna giriş yapabilirsin.
Denedim olmuyor vaktin varsa benim PC ye bağlanıp deneme şansın var mı

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
bazıları gereksiz eşya doldurmuş mesela lucky 5-6 adet var sadece %10 koysa iyiydi mesela uniq scroll cok gereksiz oyunun orjınallıgını bozuyor herkez alırsa unıqı oyunun ne anlamı kalır bırkac degısıklık gerek bazı ısınlanmalar crash verıyor yapmıs tamam guzel ama cok abartmıs ayrıca cont kalesıde eklı degıl paskalya event npc sı eklemıs ama hıcbır gorevı yok bosa eklemıs ayrıca oyundakı cogu gorevı databasede kapatmıs zerk gorevı felan yok edıt yaparken bıyerlerden bozuyor oyunu daha guzel toparlayabılrdı.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.