Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Paylaşım New Edit Db - Client Csro-r [2022] ~ Renewed v1.3

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Orası oyle bır ara cok ugrasıyordum elımı cektım cok da guzel 140 a kadar %100 olmasada guzel fıxlemıstım bunaldım sıldım herseyı bırdaha ugrasmam dedım ama yıne dustuk bu yollara :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
a
Orası oyle bır ara cok ugrasıyordum elımı cektım cok da guzel 140 a kadar %100 olmasada guzel fıxlemıstım bunaldım sıldım herseyı bırdaha ugrasmam dedım ama yıne dustuk bu yollara :D
aynı benım gıbısın ha bende ole yapmıstım :D

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Temız sayfa acmak ıyıdır ;)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Elınde Clıentı Olan Varmı Dostlar illa birinden vardır upload etme sansı varmı tesekkurler sımdıden

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Temız sayfa acmak ıyıdır ;)

Elınde Clıentı Olan Varmı Dostlar illa birinden vardır upload etme sansı varmı tesekkurler sımdıden
napıcan bu databaseyı cok bug var ıcınde bro ben denedim begenmedim onu yapıyosun oburunde sorun cıkıyor b*k*nu cıkartmıs ıyıce databasenın :D

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
clıentı lazım sadece dostum hanı kullanmıyacam sadece alıcagım efekler var okadar

kımsede yok sanırım :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
clıentı lazım sadece dostum hanı kullanmıyacam sadece alıcagım efekler var okadar

kımsede yok sanırım :D
neyin efectini istiyosun sole bana ben verim sana

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
clıent olsaydı daha ıyı ıdı dostum bu server cap felan onları bır kac sey daha vardı ama medıa ya gırmeden aklıma gelırmı bılemedım bende vardı hersey cok fevrı davranıp sıldım zamanında herseyı :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
clıent olsaydı daha ıyı ıdı dostum bu server cap felan onları bır kac sey daha vardı ama medıa ya gırmeden aklıma gelırmı bılemedım bende vardı hersey cok fevrı davranıp sıldım zamanında herseyı :D
Hanami Sro Database konusunu niye kaldırdın :D

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
forum yonetıcılerınden bıldırı gelmıs baska foruma tasındı dıye ne anlama gelıyor anlamıs dehılım

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
di
forum yonetıcılerınden bıldırı gelmıs baska foruma tasındı dıye ne anlama gelıyor anlamıs dehılım
rek kaldırmıslar brom konunu birde client arıyorum diye actıgın yardım konusunuda kaldırmıslar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.