Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım New Edit Db - Client Csro-r [2022] ~ Renewed v1.3

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
eline sağlık

kurulum konusuda video paylaşabilirmisiniz

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
eline sağlık

kurulum konusuda video paylaşabilirmisiniz
Normal Vsro gibi kuruyosun bro değişen bişey yok vsro kurulum videolarını izle sadece guardla calıstırıyosun sılk vermesı ıcın dırek databaseden gırersen guardsız sılk vermiyor

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Herseyı ındır smc ıp sı fıles ıcındekı exelerın ıplerını duzenle kendı pc ne kurucaksan 127.0.0.1 yap ıplerını databaselerı yukle clıente ınput ıle ıp nı gır zaten nawıfılter vermıs onunda klasorundekı sql yazan yerde ıp ve sql ıd nı gır aksam sehır dısına cıkıcam cıkmıyacak olsam baglanır 2 dkda kurardım dostum saat 3 e kadar musaıtım yazarsan yardımcı olurum dosyaları ındırdıysen..

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herseyı ındır smc ıp sı fıles ıcındekı exelerın ıplerını duzenle kendı pc ne kurucaksan 127.0.0.1 yap ıplerını databaselerı yukle clıente ınput ıle ıp nı gır zaten nawıfılter vermıs onunda klasorundekı sql yazan yerde ıp ve sql ıd nı gır aksam sehır dısına cıkıcam cıkmıyacak olsam baglanır 2 dkda kurardım dostum saat 3 e kadar musaıtım yazarsan yardımcı olurum dosyaları ındırdıysen..
sabah işte idim yarında nöbetçiyim dostum müsaitsen pazar günü bi görüşsek
dosyaları indirdim hepsi hazır

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
ss
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Please rar pasaport ?
hala rar passaword soruyonuz yav actıgınızda sag tarafta yazıyor :D

password: TheRock2007​

beyler o girişteki start_loading neden okadar buyuk onu ayar çekemiyozmu sro_client csroda farklı vsrodaki gibi değil kodlar,
buyuk resim guzel durmuyor orjınalligini bozuyor

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Beyler ben bütün csro dosyalarnı indirdim ama daha önceden sql 2014 indirmistim sonra sildim bi daha yüklemeye çalıştım olmadı bi sayfada gördüm tekrar düzeltmek için format atmak lazmımmış sadece kayıt ettigim hesabı kaldı bi türlü silinmiyor tekrarda yüklenmiyo.
Şimdi bu dosya için slq 2017/2019 mu gerekiyor kurulumada yabancıyım yardımcı olacak birileri varsa güzel olur pk2yide pk ayırıcdan cıkardım sadece slq kurlumu ve sroyu kurmak kaldı varsa yardımcı olacak biri güzel olur.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Beyler ben bütün csro dosyalarnı indirdim ama daha önceden sql 2014 indirmistim sonra sildim bi daha yüklemeye çalıştım olmadı bi sayfada gördüm tekrar düzeltmek için format atmak lazmımmış sadece kayıt ettigim hesabı kaldı bi türlü silinmiyor tekrarda yüklenmiyo.
Şimdi bu dosya için slq 2017/2019 mu gerekiyor kurulumada yabancıyım yardımcı olacak birileri varsa güzel olur pk2yide pk ayırıcdan cıkardım sadece slq kurlumu ve sroyu kurmak kaldı varsa yardımcı olacak biri güzel olur.
sql 2019 uyumlu sql2019 asagı surumlerı desteklemıyor 2019 ustu vsro gobo kuruluyor kurulumu cok zor degıl bırtek guarla calısıyor filterle o olmadan sılk felan vermıyor duz vsrodakı gıbı

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
zamanın varsa benim bilgisayara bağlanıp yapablirmsn yabancısıyım vsro yuda daha once kurmadım

bide slq 2019 32bit sürümü varmı aradım sadece 64 bit var galiba boşuna uğraşmıyalım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.