Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım NEW GRAP PETS ..

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
.BMSYİ TEKRAR .SROBJ YAPTIM Bİ BAKAYM DEDİM UV HARİTASINA DDJ SİNE FELAN BOYLE BUNU EN BASTA EXPORT EDERKEN NEDEN BOYLE OLMUSKİ
2052

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
elle düzelteyim dedimde cok uzun yap yap bitmiyor sıktı bu başka bişe yapcam
2053

Ü

Üye silindi 1104

varsayılan pette ne değiştiriyorsun sadece dönüştürüp tekrar dönüştürüp eski haline getirip patch mı atıyorsun boyutunumu büyütüyorsun boyutunu küçültüp dene o kesik kesik yerler varsayılan istekelet sisteminden taştığı için gözükmüyor bence

iskelet derken bence bir şey var onun alanından büyük olduğundan dolayı yükseklik ve genişlik geri kalan kısımlar taşıyor sanırım :D

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
yaw mk mayada .srobj den .bmsye export ederken bozuyor dosyayı .bmsyi tekrar .srobj yapıyorm pet boyle oluyor
2056

Ekli dosyalar

• 12313123123.png
    12313123123.png
    220.8 KB · Görüntüleme: 12
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Herseyi cozdum tamamen hakimim tek sikinti bu belenderle alakalı galiba ne yapsam aşşa bakıyor :D biraz blender videosu izleyem centerpointle alakalı birşey ahh mayada olacak puling neler yapıcamda :D
2085

Ü

Üye silindi 1104

Kanatlar bozuk gibi mi yırtık yırtık ?
Sorun neymiş çözdüysen eve geldiğimde anlatsana bende merak ettim belki başarırım kendime pet eklemeyi ?(sanmıyorum ama ) ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.