Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım NEW GRAP PETS ..

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
2 TANE RESİM DOSYASI VAR OYUNA 1 TANE ATIYORUZ 2 RESMİ BİRŞELTİRMEYE ÇALIŞICAM KANATLARI ONDAN DOLAYI BOYLE AMA TAMAMEN FİNİSH BU KADAR :D 2 3 HAFTADIR KOPEK GİBİ UGRASIYORM KIMSE BISE SOYLEMEDİ KENDİM UGRASARAK COZDUM GG WP EASY <3 @newstar

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
uykum geldi ben yatayım akşama 0 dan bi map yapıp 0 dan mob pet attack pet yapıcam 0 dan bi şehir yapıcam

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
knk çok sıkıntı adamlarda buyuk ıhtımal programı felan vardır :d ben elle yapıyorum su atı mesela tamamen pegasus gibi yapmam 3 saat rahat surer oyle soyleym

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
knk çok sıkıntı adamlarda buyuk ıhtımal programı felan vardır :d ben elle yapıyorum su atı mesela tamamen pegasus gibi yapmam 3 saat rahat surer oyle soyleym
bu atı bende eklemiştim iskeletini bile çizdim oyuna eklerken dc atıyodu

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Herhangi bi objeye nasıl duvar etkisi veririz mesela ev yapcan ama içinden geçemicek buna bak sen knk @newstar aksama arkasaşım geliyor .ban uzantısına bakıcak inş yaparsa yeni animason <3

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Herhangi bi objeye nasıl duvar etkisi veririz mesela ev yapcan ama içinden geçemicek buna bak sen knk @newstar aksama arkasaşım geliyor .ban uzantısına bakıcak inş yaparsa yeni animason <3
navmesh editlemen lazım ben ugraştım gerçeklik verince map ta kayma oluyo. forumlarda tek tük tool var onlarda tamda deil eksik var hatalı

Mico

.
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
oyundaki herhangi donusturdugun srobjnin petin dresin felan bms sini cekıp donsturdurdukten sonra buldugunuz herhangı bır objeyı j ile oyundakı srobj ıle bırlestırırsenız obje asagı dogru bakmaz ve ısmını mutlaka degıstrırın birde kemik giydirdikten sonra bolumlerini belirlemezseniz obje duz odun gıbı yurur :D Biraz ugrasınca birkac gun yapması okadarda zor degıl sadece eskı obje yerıne yenısını degıstırıyosun ustune yazıyosun

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.