Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Npc itemlerin fiyatlarını sıfırlama

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
başlıkta da yazdığım gibi bütün npc itemlerinin fiyatları ile oynanmış, fiyatlar olması gerekenden hayli yüksek. 120 db yi 80 'e çekip orijinal bir sistem tasarlıyorum. bu fiyatları nasıl düzeltebilirim.
pricepolicyofitem den yaptığım bir fiyat değişikliği yeterli olur mu ? direkt bu tabloyu sıfırlamaya yarayacak hazır bir kod var mı ? ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Ayrıca geçenlerde paylaşılan joymax setup source paylaşımında oyunu nasıl setup.exe halinde servis edebiliriz?

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
anladığım kadarı ile refobjcommon tablosunda bir güncelleme yapmaya yarıyor bu tablo fkaat incelediğim zaman bahsi geçen tabloda bir sellpirce kolonu göremedim.
dikkatsizlik şimdi fakr ettim, peki direkt update refobj common set Sellprice = SelPrice /2 where payment devide =1 kodunu kullanarak düşürüm yapsam her hangi bir bug problemi çıkar mı ortaya.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

dikkatsizlik şimdi fakr ettim, peki direkt update refobj common set Sellprice = SelPrice /2 where payment devide =1 kodunu kullanarak düşürüm yapsam her hangi bir bug problemi çıkar mı ortaya.
Sen cleandaki orijinal değerleri mi alsın istiyorsun kısaca 😃

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.